lekarz Joanna Kabat

Radiolog, USG, RTG

Pani doktor też na opis badania rezonansem od pani czeka się jak w szpitalu ponad 4 miesiące i do dnia dzisiejszego nie ma i lekarz nie może mnie zdiagnozować czy tu za kaskę i szybciej .

Przez tą Panią dr mój 11 mies. synek przez tydzień poruszał się ze złamaną nóżką. W opisywanym przez nią RTG nogi nie ma zmian a jednak chirurg dziecięcy je znalazł. Nie wiem gdzie ta pani zdobywała doświadczenie zawodowe, ale nie jest chyba ono zbyt dobre. Co, jak co jednak do podejrzenia złamań tak małych dzieci mimo wszystko powinno się podchodzić rzetelnie a jeśli się nie jest pewnym diagnozy to konsultacje w tak dużym szpitalu gdzie pracuje ta Pani są możliwe.

Pani doktor Joanna Kabat jest bardzo uprzejma i poświęca dużo czasu pacjentowi. Tłumaczy chorobę i metodę lecznia. Wzbudza zaufanie. W oparciu o dotychczasowe lecznie polecał bym panią doktor innym. Wdzięczny Pacjent

Wdzięczny Pacjent