lekarz Joanna Kacprzak

Endokrynolog

świetny lekarz :) wszystko wytłumaczone i fachowo prowadzone leczenie, co również ważne życzliwość i uprzejmość. Lekarz godny polecenia.

Zdecydowanie polecam, Pani Doktor jest bardzo konkretna, dokładna i rzeczowa. Dokładnie analizuje, tłumaczy i wyjaśnia. Świetne podejście do pacjenta.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor. Ma dogłębną wiedzę i ogromne praktyczne doświadczenie. Z całego serca polecam wszystkim.

wszystko ok, miła spokojna wizyta. kompetentny lekarz wszystko ok, miła spokojna wizyta. kompetentny lekarz

Uratowała mi życie.Dzięki niej mam córkę.Warta każdych pieniędzy.Prawdziwy przyjaciel każdego Pacjenta

Wspaniały lekarz,leczy mnie od 4 lat,od niedawna moją córkę.Kompetentna,życzliwa,polecam.

Jest świetnym lekarzem. Leczę się od 9 lat. Lubię chodzić na wizytę do Pani doktór. Atmosfera w gabinecie jest bardzo ciepła. Mogę o wszystkich swoich problemach porozmawiać. Nie ma między nami dystansu lekarz, pacjent.

Jest świetnym lekarzem. Leczę się od 9 lat. Lubię chodzić na
wizytę do Pani doktór. Atmosfera w gabinecie jest bardzo ciepła.
Mogę o wszystkich swoich problemach porozmawiać. Nie ma między
nami dystansu lekarz, pacjent.