Joanna Kasznia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi Pani Joanny. Bardzo miła i sympatyczna Pani stomatolog, indywidualne podejscie do pacjenta z sercem i troską .Widać że przejmuje się każdym pacjentem . Przedstawi rózne możliwości leczenia i bardzo dokładna wyjaśni . Nie zostawi bez niczego. Z czystym sercem polecam.

Miła, uprzejma i wyrozumiała. Dentysta z powołania. Człowiek o złotym sercu. Mogę ją z czystym sumieniem polecić.

Bardzo fajna pani. Cale życie bałam się dentystów i jest to jedna osoba do której chodzę bez strachu. Przede wszystkim chce leczyć zęby a nie od razu wyrywać. Mimo iż trzeba czekać na wizytę około miesiąca to warto. Polecam z czystym sercem

Nnajlepsza dentystka jaką znam. Moim Zdaniem ten zawód to jej powołanie. Miła kompetentna zna się na rzeczy.

Lekarz godny zaufania. Profesjonalizm pod każdym względem. Leczyłam się wcześniej u Pani doktor mamy również bardzo profesjonalnie podchodziła do pacjenta. Obie panie uprzejme, miłe. Polecam .

Polecam usługi Pani Joanny. Od kilku lat jestem jej pacjentem i jeszcze się nie zawiodłem. Miła, dokładnie tłumacząca, zawsze przedstawia co można zrobić i za ile. Naprawdę ok. Jedyny problem jaki jest to terminy - tak około miesiąca w przód trzeba się rejestrować no i bywa, że mimo umówienia się na konkretną godzinę trzeba jeszcze z godzinę poczekać. ALe naprawdę szczerze polecam.

Od wielu lat leczę zęby u pani doktor, a wcześniej także jej mamy. Obie super sympatyczne, obie "mają rękę" do tej pracy, nie żałują znieczulenia kiedy jest ono potrzebne, ale gdy sprawa jest błaha pytają czy jest potrzebne i nie szpikują nim niepotrzebnie :) Naprawdę polecam!

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Zero bolu i przy tym grzecznosc i uprzejmosc. Duza klasa. Goraco polecam, szczgolnie tym, ktorzy boja sie dentysty. Kasia

polecam naprawde profesionalne podejscie do pacjęta

polecam naprawde profesionalne podejscie do pacjęta

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Joanny. Bardzo miła, zawsze przedstawi rózne możliwości leczenia i bardzo dokładna.