lek. dent. Joanna Kisiel

Polecam wszystkim wizytę u pani doktor. Jest uprzejma, delikatna, nigdy się nie spieszy, dokładnie tłumaczy na czym polega problem i jak się go pozbyć. Nie poddaje się przy pierwszym problemie ale robi wszystko aby uratować ząb. A co najważniejsze - wie jak dobrać znieczulenie aby nie poczuć bólu nawet przy dłuższym leczeniu.

Nie znam się na leczeniu zębów, stąd moja ocena opiera się na wrażeniu, które nasuwa mi skojarzenia z takimi cechami jak dokładność, delikatność i zaangażowanie. Pani Doktor Kisiel wzbudza zaufanie.

Po wizytach u wielu lekarzy trafiłem w końcu w ręce pani Kisiel :) I nie żałuję. Kompetentna, delikatna, cierpliwa. Od kilku lat kompleksowo zajmuje się moją szczęką i nie mam powodów do narzekania :)

Dziękuję Pani Kisiel za trafną diagnozę i leczenie. Skierowanie na usg panoramiczne było dobrą decyzją, dowiedziałam się, że nosiłam w zębach złamane narzędzia po leczeniu kanałowym przez poprzedniego lekarza, o czym nie zostałam poinformowana przez poprzednika. Obecnie mam zdrowe zęby i jest to zasługa Pani stomatolog. Ponadto pod opieką tej lekarki przestałam bać się wizyt u dentysty. Pani Kisiel jest miła, serdeczna, wzbudza zaufanie i dba o przyjazną atmosferę w gabinecie. Pani doktor udziela też szczegółowych informacji na temat profilaktyki w dbałości o zdrowy uśmiech. Gorąco polecam. :-)

Pisze w sprawie poprzedniego posta - opinia nie jest uzasadniona i nie jest napisana przez pacjenta, a przez nieuczciwą konkurencję (niestety tak teraz się zdarza). Co ciekawe p. doktor Kisiel świetnie sprawdza się na polu protetyki, rozwija i aktywnie uczestniczy w szkoleniach. Potwierdzają to zastępy zadowolonych pacjentów. Polecam opinie na innych forach tego typu oraz od osób osobiście leczonych. Godny polecenia specjalista.

Bardzo slabe rozpoznanie jezeli chodzi o protetyke powiem nawet beznadziejne

Bardzo slabe rozpoznanie jezeli chodzi o protetyke powiem nawet beznadziejne