lekarz Joanna Klein

2,4
2,4
2,5

Lekarka bardzo nieprofesjonalna, jest bardzo niemiła dla ludzi. Brak wiedzy przez co jedynym wytłumaczeniem jest COVID-19. Wizyta u pani kończy się zawsze skierowaniem na badanie mimo tego, że objawów covida brak.

Strasznie nie miła, nie ma podejście do dzieci ani rodziców. Jest opryskliwa i uważa się za Dyrektora. Ma małą wiedzę, jeszcze dużo musi się nauczyć. Nie polecam.

Profesjonalny pediatra, duże doświadczenie, trafne diagnozy, polecam.Do tej pory nie zawiodlam się na Pani Doktor, a moja córeczka bardzo ją lubi.

opryskliwa, niemiła w stosunku do dzieci i rodziców, leniwa. CHROŃCIE DZIECI PRZED TYM BABSKIEM.

Pani doktor najwidoczniej minęła się ze swoim powołaniem. Jak byłam na kontroli ze swoim syneczkiem nawet nie była łaska wstać z krzesła na którym siedziała. Sama zważyłam dziecko, zmierzyłam i podałam jej do wpisania w książeczkę. Jak powiedziałam o jego okropnych kolkach Pani doktor stwierdziła 'dzieci tak mają" naprawdę nie polecam!!!

Osoba, która nie ma podejścia do dzieci. Swoją naburmuszoną miną nie wzbudza zaufania, ani ciepłej atmosfery. Brak profesjonalizmu i wiedzą też pani doktor nie powala. Odradzam!!!Dziecko i rodzic mają czuć. że są w dobrych rękach, a w tym przypadku jest zupełnie odwrotnie. Pani Doktor sprawia wrażenie jakby pracowała za karę.

Pani doktor robi wrażenie osoby, która sama tak do końca nie wie jaka jest diagnoza. Za każdym razem te same leki, ta sama procedura, choć przyznam zawsze ma racje, wyleczy i do kontroli weźmie. Solidna kobieta, świetny stosunek do dzieci. Ta kobieta urodziła się aby być pediatrą.

Posiada bardzo dużą wiedzę ; jest świetnym specjalistą a w dodatku jest ładną kobietą .