lekarz Joanna Komorowicz

DRAMAT!!!! Arogancja i chamstwo. Ta kobieta nie powinna pracować jako lekarz zwłaszcza pediatra. Przychodnia Medica powinna pozbyć się tej lekarki!!!!! NIE POLECAM. OMIJAĆ TĄ LEKARKĘ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

Dr J. Komorowicz to bardzo dobra pediatra, stawia trafne diagnozy, leczy skutecznie, nie zleca dużo antybiotyków, dzieci bardzo ją lubią.

Pani doktor nie dała mi dojść do słowa przy tłumaczeniu co dziecku dolega. Przyczepiła się do nazewnictwa objawów (podniesionym głosem oznajmiła mi, że nazwy drgawki używamy przy jednoczesnej utracie przytomności, a w innych przypadkach są to dreszcze - ja po prostu opisywałam widoczne dla mnie gołym okiem objawy, nie jestem ekspertem od nazewnictwa). Na pytanie jakie ciśnienie powinien mieć syn oznajmiła, że niższe niz ma i nie podała mi informacji jakie ciśnienie ma po zbadaniu przez nią. Więcej moja noga u niej nie postanie.

Pani doktor bardzo niemiła,wręcz chamska,wszystko wie najlepiej,bardzo złe podejście do dzieci.Przynosi wstyd zawodowi lekarza

Niestety z biegiem czasu muszę stwierdzić, że ten lekarz robi coraz gorsze wrażenie. Może i posiada wiedzę i intencje nie najgorsze, ale jest duże ALE. Liczy się dla niego tylko jej zdanie i jest w stanie nawet podważyć diagnozę innego lekarza albo powiedzieć, cytuje:"na pewno nie byli Państwo u mnie, bo ja takich kropli nie przepisuje", oczywiście z wyższością w głosie. Dzieci według niej mają stać na baczność i nie mogą rozmawiać, tu też cytuję:"bo jak się nie uspokoją to jedno wyjdzie na korytarz". Zaznaczę, że u innego lekarza dziecko bez problemu mogło rozmawiać, zadawać pytania doktorowi, na które on odpowiadał w ciekawy dla dziecka sposób plus pokazywał dziecku w swoim telefonie zdjęcia z zoo i mogło bawić się zabawką. Wyszło od niego zadowolone a od Pani Komorowicz tylko zestresowane i z przekonaniem, że coś jest z nim nie tak, bo jest teraz bardzo wrażliwe pod kontem tego co Pani doktor uważa za problem a według innych specjalistów jest w normie. Więc wizyty u tej osoby spowodowały teraz u dziecka uraz, który wymaga dużego nakładu pracy. Poza tym znam wielu innych rodziców, którzy też się skarżą na tego lekarza, albo zupełnie już z niego zrezygnowali i zmienili na innego.

Byłam kilka razy na wizycie u Pani Doktor z dzieckiem. Nie polecam. Źle postawiona diagnoza, przez miesiąc dziecko chodziło z zapaleniem płuc s od Pani Doktor słyszałam, że wszystko dobrze. Dziecko zdrowe. Dopiero po wykonaniu przez nas prywatnie RTG klatki piersiowej okazało się, że są zmiany zapalne na płucach. Lekarz niekompetentny, wszystko wie najlepiej i nie przejmuje się małym pacjentem. Jak coś się odezwałam na wizycie to zaraz była cięta riposta. W innym miejscu i od innego lekarza po 10 minutowej rozmowie i po wykonaniu badań dowiedziałam się więcej na temat zdrowia mojego dziecka niż u w/w lekarki przez 5 lat chodzenia na wizyty. I to dość istotnych rzeczy, o których powinnam wiedzieć od początku. NIE POLECAM

Swietny lekarz pediatra i dobry człowiek. Polecam szczerze pania doktor, jest wnikliwa, rozsądna i ma dobre podejście do dzieci.

Pani dr Joanna Komorowicz to bardzo kompetentna, solidna, dokładna i rozsądna lekarka.Poza tym bardzo miła i ma świetny kontakt z dziećmi, można jej w pełni zaufać

Pani Doktor bardzo dokladna szuka przyczyn choroby dziecka, traktuje powaznie spostrzezenia rodzica, mila I sympatyczna w kontakcie z dzieckiem, jesli jest koniecznosc wykonuje potrzebne badania majce na celu postawienie trafnej diagnozy. Polecamy I Dziekujemy

Lekarka moim zdaniem bardzo kompetentna, dokładna, sympatyczna i życzliwa, dzieci ją uwiebiają. Szczerze polecam tę pediatrę.