lekarz Joanna Konieczna

Wenerolog, Dermatolog

2,9
2,5

Witam niepolecam p.dermatolog poszłam odrazu pani stwierdziła trądzik różowaty przepisała receptę zapłaciłam za wizytę za receptę 400 zł udałam się po paru dniach do innego dermatologa w świeciu odrazu powiedziała że to nie trądzik przepisała leki i problemu już nie ma

Pani Doktor jest osobą niezwykle profesjonalną, uprzejmą i konkretną. Z dużą determinacją zmierza do rozwiązania problemu. Wizyty zawsze przebiegają w w miłej, swobodnej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

Nie polecam, po dwóch latach nieskutecznego leczenia trądziku pani stwierdziła, że skoro leki nie podziałały to znaczy, że samo przejdzie. Jestem już 4 lata po "zakończonym" leczeniu a nadal samo nie przechodzi. Inny lekarz stwierdził, że skoro nie było kontynuowane leczenie to teraz będzie ciężko wyleczyć a wszystko dzięki "pomocy" pani dermatolog.

Wizyta u niej to był szok dobrze mojej córki siedmiomiesiecznej nie obejrzała nawet a juz kazała ubierać i diagnoza mastocytoza żadka choroba skory wyrok Gdańsk klinika dermatologia dziecięca, cóż... Nir poddalam się tak łatwo i poszlam gdzie indziej prywatnie i corcia wraca do zdrowia,to była tylko wysypka po antybiotykoterapii,

Stanowczo odradzam! Nieprzyjemna i niemiła w stosunku do pacjenta, brak fachowego podejścia. Swoimi działaniami naraziła mnie na możliwe szkody zdrowotne. Zamiast zastosować masci i antybiotyki od razu postawiła na leczenie bardzo silnymi lekami. Po wizycie czuję niesmak, jaki głupi wszedłem do gabinetu, taki głupi wyszedłem. ODRADZAM !!!!

bardzo miła wizyta. Pani dermatolog była bardzo miła.

bardzo miła wizyta. Pani dermatolog była bardzo miła.

Chroń Boże od takich ludzi, nie wie co to POMAGAĆ, a przysięga Hipokratesa to dla niej zupełmnie coś obcego.

Poprostu fachowiec. Pomogła, a to się liczy najbardziej. Wcześniejsze komentarze mnie zaskakują...każdy może mieć przecież gorszy dzień...nie zawsze trzeba się uśmiechać, by być dobrym specjalistą.

NIE POLECAM NIKOMU!!! -niemiła -jej praca jest "na odwal" -przepisuje preparaty, które w ogóle nie pomagają, nawet gdy zwróci się jej na to uwagę - traktuje ludzi z góry

NIE POLECAM NIKOMU!!!
-niemiła
-jej praca jest "na odwal"
- traktuje ludzi z góry

pani dermatolog bardzo nieprzyjemna wręcz fatalna tak mi zaszkodziła że głową mała pryszcz mam coraz więcej jeżeli ta pani nie umie leczyć to niech się za to nie zabiera poleca te leki które jej koleżanka promuje żal nie umie ta pani nawet swojego preparatu zapisać a sama ma twarz bardzo nieładna zaszkodziła mi broń boże nie nikt do niej nie jeździ