dr Joanna Kopcewicz-Wiśniewska

Neurolog

Zero zainteresowania....pacjentem, po tym jak miała stwierdzić czy mam mieć robione badanie TK znikła na 4 h i tylę ją widziałem.

WYJĄTKOWO KOMPETENTNA,ŻYCZLIWA,NIE WYJDZIE Z GABINETU NIE UDZIELAJĄC POMOCY OSTATNIEMU PACJENTOWI,ZAWSZE UŚMIECHNIETA,NIGDY NIE ZMĘCZONA,UDZIELI WSZYSTKICH MOŻLIWYCH INFORMACJI.TO WYJĄTKOWY LEKARZ.

Pani doktor przyjęła mnie ze skierowania z pogotowia w związku z utratą przytomności, badała długo wykluczając padaczkę, od razu zleciła zbadanie cukru (na co na pogotowiu nie wpadli) dodatkowo na samo wejście zauważyła, że mam zniesienie lordozy kręgosłupa szyjnego (mimo rozpuszczonych włosów przysłaniających szyję)co dla mnie było niezwykłe, bo podobno moje zmian nie są duże. W każdym razie był to pierwszy lekarz, króry nie zbagatelizował moich zmian szyjnych, dostałam skierowanie na rehabilitację. Polecam !