lek. dent. Joanna Kot

Po kilk latach od leczenia okazało się, że Pani doktor nie wyleczyła chorego kanału a wywierciła drugi kanał w zębie!!! Dodatkowo zostawiła malutki fragment narzędzia denstystycznego. Naraziło mnie to na wysokie koszty leczenia (endodoncja mikroskopowa) Drugi ząb leczony u Pani kanałowo prawdopodobnie też wyleczony źle gdyż ząb mi wypadł i musiałam zainwestować w implant

Skrupulatny lekarz, ciepła osoba. Doradza, podpowiada sposób leczenia. Jestem zadowolona z wizyty

Polecam. Fachowa opieka, profesjonalne podejście do pracy, dokładność!!!Pacjent w momencie leczenia czuje się najważniejszy.Poza tym: swojski, ludzki lekarz.

Przez wiele lat borykałam się z problemami uzębienia,trafiając do niewłaściwych stomatologów. Na szczęście polecono mi panią dr Kot :)która doprowadziła moje uzębienie do odpowiedniego stanu. Od kilku lat jestem pod jej stałą opieką medyczną. Bardzo mi pomogła. Polecam wszystkim potrzebującym tego typu pomocy!

pełen profesjonalizm,każdemu polecam!!!! chriss

pełen profesjonalizm,każdemu polecam!!!!

chriss

byłem już u wielu stomatologów i zdecydowanie mogę polecić Panią Joannę Kot. Jak dotąd najlepszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłem.

Pani stomatolog Joanna Kot bardzo mi pomogła z wieloma problemami uzębienia. Poświęciła mnóstwo swojego czasu i zaangażowania. Jednocześnie jest to osoba bardzo ciepła i sympatyczna. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Fajny dentysta istnieje, jest na Pięknej w Warszawie. Polecam jak najbardziej.

Fajny dentysta istnieje, jest na Pięknej w Warszawie. Polecam jak najbardziej.

Leczyłem się u Pani Kot kilka lat temu w Łuka-Dent i faktycznie byłem zachwycony :-) Niestety pani Kot już tam od dawna nie przyjmuje. Czy ktoś z Państwa mógłby podać mi adres aktualnej placówki?

Pierwszy dentysta, który ma moje pełne zaufanie. Profesjonalna opieka, sympatyczna i bardzo konkurencyjna cenowo. Polecam!