mgr Joanna Kruszyńska-Buryta

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Bardzo kompetentna miła osoba, która pomogła uporać mi się z moim problemem. Polecam współpracę przez Skypa czy telefon - tak też się da :-)

Bardzo kompetentna miła osoba, która pomogła uporać mi się z moim problemem.
Polecam współpracę przez Skypa czy telefon - tak też się da :-)

Panią Joannę polecamy z czystym sercem wszystkim, którzy szukają psychologa dziecięcego. Jesteśmy wdzięczni za jej pracę z naszym dzieckiem. Nie spodziewaliśmy się aż takich pozytywnych zmian i to tak szybko. Nasz czterolatek ma teraz kolegów, nie boi się, jest radosnym i rozluźnionym dzieckiem. Ma mnóstwo pomysłów,ciągle czymś nas zaskakuje i my czujemy się dzięki temu spokojniejsi. Pani Joanna służyła nam zawsze radą, zrozumieniem i wsparciem. Jeśli kiedykolwiek jeszcze będziemy potrzebować psychologa to na pewno do niej wrócimy, choć Pani Joasia twierdzi, że pewnie nie będzie takiej potrzeby.

Postanowiłam dokonać wpisu ponieważ nie spodziewałam się aż takich pozytywnych zmian w zachowaniu mojego dziecka, od kiedy zaczęło chodzić na spotkania do P.Asi. Pojawiłam się u Pani Asi z bezsilności, nie wiedziałam już jak rozmawiać z moją córką. Wiedziałam, że bez czyjeś pomocy nie damy rady. Praktyczne wskazówki dla mnie oraz praca z moją córką w bardzo krótkim czasie zaowocowały ogromną zmianą.

Mieliśmy kłopoty z córką i ktoś doradził nam kontakt z Panią Joanną. Byliśmy bardzo sceptycznie nastawieni do spotkań naszej córki z P.Joanną ale zgodziliśmy się na terapię. Nie spodziewaliśmy się takiego efektu. Problem z jakim przyszliśmy całkowicie został wyeliminowany. Dlatego możemy polecić ten kontakt.

Cenimy sobie wiedzę uzyskaną od Pani Joanny i wskazówki, które wykorzystujemy w relacjach z synem.

Pani Joasia pomogła mi zrozumieć przyczyny złego zachowania mojego 3-letniego synka i jak mogę na nie odpowiadać. Dzięki temu łatwiej i przyjemniej jest nam razem.