Joanna Kurek-Stokłosa

Neurolog

1,5
1,6
1,3

Nie polecam. Byłam u Pani Doktor w szpitalu Św. Łukasza w Bielsku. Zachowanie lekarza karygodne, brak jakiejkolwiek empatii. Neguje przyjście do niej już przed jakimkolwiek badaniem. Po szybkim badaniu jednak od razu widoczna wada kręgosłupa. To tyle. Szybkie badanie. Szybka diagnoza. Do widzenia. O wiele więcej o mojej wadzie kręgosłupa dowiedziałam się od fizjoterapeuty, który znalazł o wiele więcej problemów.

Nie polecam tej doktorki byłem 2 razy z problemami kręgosłupa po otrzymaniu wyników z tomografu uslyszalem od tej Pani ze mam zmienic sobie prace , w zasadzie nic szczególnego nie usłyszałem z otrzymanego opisu tomografu..Panią powinni zwolnic jak najszybciej z miejsca pracy bo placówka nie cieszy sie dobra opinia jesli chodzi o neurologie . A widząc negatywne rowniez komentarze innych to widze ze nie tylko ja miałem z ta Pania problem.. dziwie sie ze szpital nic nie robi w tej kwesti..

Nie uprzejma , nawet nie wysłuchała co mi dokładnie dolega , rozmowa przebiegła tak jakby jej się nie chciało nawet słuchać. Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam. Nie polecam !!

pani neurolog została mi polecona przez innego lekarza. wizyta trwała max 3,5 minuty. była nieprzyjemna , co oznacza, że pani lekarz była jak obrażona , nie zainteresowana. wielkościowa i dewaluująca innych specjalistów. zapytała po co przyszłam i czy zamierzam ją raczyć swoją historią bo chyba pomyliłam specjalistę i raczej opowieści do psychologa . to było dla mnie bardzo nieprzyjemne. badania przerzuciła, zleciła leki bez żadnych badań. mam przybyć za 2 miesiące. nie wyjaśniła po co owe leki, jak wpłyną na mój organizm a nawet nie zapytała czy zażywam inne leki. nie przybędę. pani lekarz , która poleciła mi tę neurolożkę przekazałam przebieg wizyty i efekt. zostałam przeproszona przez lekarkę rodzinną. ta pani nie ma empatycznych zachowani. jest strasznie skupiona na sobie a pacjent to chyba jakiś intruz. na prawdę nie polecam. e.

To najgorszy „lekarz” na jakiego można trafić. Wyniki przejrzała z łaską, pytając po co mi to ktokolwiek zlecał. Zero wywiadu, zero zainteresowania. W czasie kiedy próbowałam powiedzieć co mi dolega, bezczelnie przerywała, a ostatecznie zasugerowała, ze bóle z którymi do niej przychodzę biorą się ze stresu i wszystko siedzi w mojej głowie. Dziękuje za stratę czasu. Mam nadzieje, ze odbiorą pani możliwość wykonywania zawodu, bo bardziej szkodzi niż pomaga. Nie polecam, odradzam, liczę, ze nikt z Was do niej nigdy nie trafi.

Prywatna wizyta w lutym 2022 w Szpitalu Św. Łukasza w Bielsku-Białej. Trwała może 5 minut. Pani mnie nawet nie zbadała!!!!! Czy to jest w ogóle dopuszczalne?? Żałuję, że nie sprawdziłam opinii przed wizytą. Strata czasu.

Nie polecam wizyt u pani Joanny. Lekarz jest niekompetentny, dziwie się że pracuje w takiej klinice. Wizyty bardzo krótkie, bez omówienia badań. Na jednej z wizyt została mi źle postawiona diagnoza, lekarz przepisał leki. Po tych lekach samopoczucie było gorsze niż przed nimi, usłyszałam że organizm się musi przyzwyczaić. Gdy zmieniłam lekarza, po profesjonalnym omówieniu ze mną wyników usłyszałam, że wszystko jest w porządku, a leki które zażywam są całkowicie zbędne, i po takich lekach lekarz powinien poinformować że przy nich jest całkowity zakaz prowadzenia samochodów, czego nie usłyszałam od pani Joanny. Uważajcie na tego lekarza, bo przez nią może stać się komuś krzywda.

Hmm...wybierając renomowaną placówkę i wizytę prywatną miałam nadzieję że specjaliści którzy przyjmują są kompetentni. Wielki rozczarowanie...Byłam pierwszy i ostatni raz...Odradzam!!!Nie polecam...

Miałam przykrą przyjemność wizyty u tej tzw "doktor". Pani chyba pomyliły zawody i przyjmuje w Św. Łukaszu tylko dlatego że jej ktoś kazał za kare. A ja się dziwię dyrekcji Św. Łukasza że musi trzymać taką "doktor" na kontrakcie. Wizyta prywatną umówiona na 17:00 pani doktor nawet nie podeszła do mnie żeby mnie zbadać bo oczywiście COVID. Człowieku lecz się sam. Wyniki jake jej przedstawiłam to przeczytała jak ulotkę reklamową. Żadnej diagnozy poza tym że mam iść do kardiologa. Żadnych skierowań na inne badania, żadnej recepty. NIE POLECAM PS Apel do lekarzy ZACZNIJCIE W KONCU LECZYC LUDZI a nie zwalajcie wszystkiego na COVID bo sami dobrze wiecie że COVID przy grypie to pikuś.

Nie polecam wizyty u Pani doktor ze względu na brak zainteresowania sprawą pacjenta właściwie odniosłam wrażenie że sama sobie jestem winna że jestem chora bo albo ćwiczę za mało i obijam się albo za dużo cćwiczę i przegiełam . Pani doktor była głównie zajęta wypełnianiem danych w komputerze i chciała szybko pozbyć się pacjentki przepraszam że zajełam cenny czas Pani doktor.