lekarz Joanna Kurmanow

Chirurg plastyczny

Pani doktor od początku ujęłą mnie swoją otwartością i szczerością. Przyszłam z problemem wiotkiego brzucha po 3 ciążach, a wyszłam z informacjami jak dbać o swoje zdrowie, jakie badania hormonalne zrobić, jakie ćwiczenia i dietę zastosować. Jednym słowem - kompleksowe patrzenie na pacjenta. Wizyta trwała aż godzinę. Byłam już na dwóch konsultacjach w sprawie mojego brzucha, ale każda z nich trwała najwyżej 15 minut - od razu kazano mi się decydować, robić badania przed operacją, ustalać termin. Żaden chirurg nie pytał o to czy będę jeszcze mieć dzieci, co i kiedy jem, jaką mam pracę. Pani doktor zasugerowała, że mam insulinooporność i IBS - i badania wykazały, że miała rację! Sama operacja i czas po niej przebiegł bardzo szybko. Klinika i personel - rewelacyjna! Dzięki Pani Doktor mam płaski brzuch, dbam o siebie, świadomie jem oraz ćwiczę. Polecam !

Ciąża, źle zszyte stare blizny, wielokrotne tycie chudnięcie. Jest wiele przyczyn które powodują ze źle czujemy się ze swoim wyglądem. Doktor Kurmanow to chirurg z pasją i duszą. 10 lat temu pozwoliła mi ponownie uwierzyć ze moge miec piękne ciało. Uwolniła mnie od mojej zmory i pozwoliła wysoko podnieść głowę na plaży na basenie i w domu przed własnym lustrem. I mimo że powiedziala ze nigdy nie zrobi mi piersi ( bo uważa że są idealne) nadal uważam ze to najlepszy chirurg plastyk jakiego dane było mi poznać. A dzięki niej polubiłam swoje piersi i całe ciało takie jakie jest. Nie sztuka jest zrobic cos czego chce klient. Sztuka jest pokazać klientowi jakie piękno jest w nim bez zbyt mocnej ingerencji skalpela ❤️❤️❤️

Byłam u pani doktor na konsultacji z córką. Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Bardzo dobrze wyjaśnia zalecenia. Bardzo polecam.

Kilkanaście lat temu Pani dr przeprowadziła u mnie zabieg powiększania piersi. Była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Od momentu pierwszej rozmowy, konsultacji do zabiegu wszystko przebiegło na najwyższym poziomie, profesjonalizm i dbałość w każdym szczególe oraz pełna dyskrecja, Piersi po ciąży, licznych skokach wagi są piękne, naturalne, nie zmieniły prawie swojego wyglądu. Polecam Panią dr w 1000%. Jej poczucie piękna kobiety jest idealne. Pozdrawiam.

Przeszłam zabieg korekty powiek - kompetencje i profesjonalizm dr Kurmanow na najwyższym poziomie. Polecam!

Pani dr 30 stycznia br przeprowadziła u mnie zabieg powiększenia piersi. okazała się doskonałym specjalistą. Szczerze polecam.

Polecam z całego serca-pełen profesjonalizm i 200 procent zadowolenia z efektów pracy Pani Doktor

Zabieg w sumie udany , jednak okres przed i po zabiegowy to pasmo niekończących sie domyslow, bowiem na kontakt i rozwianie wątpliwości ze strony Pani Doktor nie miałam co liczyć .. Brak szczegółowych informacji nt rekonwalescencji po zabiegu, ciagle zmiany decyzji, które doprowadzaly mnie do rozpaczy. bardzo to dziwne. Pozdrawiam

Pani dr jest osobą kompetentną ,serdeczną, bardzo dbającą o pacjenta -polecam wszystkim

Polecam wszystkim kobietom.Jest konkretna,rzeczowa uprzejma i niezwykle ciepła z dużą cierpliwością tłumacząca zawiłości zabiegu któremu miałam się poddac.