dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurdadr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Internista, Alergolog, Medycyna estetyczna

Dyplom lekarza medycyny uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przebyła szereg kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging w kraju i za granicą, co pozwala jej wprawnie stosować techniki upiększania twarzy i ciała (odbudowa objetości twarzy przy użyciu kwasu polimlekowego (Sculptra) i hydroksyapatytu wapnia (Radiesse), iniekcje toksyny botulinowej w leczeniu zmarszczek mimicznych i nadpotliwości, wypełniacze z kwasu hialur...

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Do wszystkiego podchodzi z sercem. Potrafi świetnie doradzić a co najważniejsze profesjonalnie zrobić. Dziękuję Dr. Joannie. Teraz wyglądam idealnie !!!

Polecam Panią Doktor, specjalistkę medycyny estetycznej i bardzo miłą osobę. Zawdzięczam wizytom w gabinecie Pani Doktor nie tylko lepszy wygląd, ale także lepsze samopoczucie i większą wiarę w siebie samą. Polecam i piąteczka, bo żadna inna ocena w grę nie wchodzi!

Witam, uważam dr.Kuschill za bardzo kompetentnego lekarza, z ogromnym doświadczeniem oraz umiejętnością podzielenia się swoją wiedzą z pacjentem. Jest bardzo uprzejma i kulturalna, zresztą cała placówka gdzie dr.Kuschill przyjmuje jest na bardzo wysokim poziomie. Nie czułam się tak jak następna w kolejce do zabiegu, tylko jak pacjent indywidualnie traktowany dlatego za podejście do pacjenta również wystawiam 5. Całokształt prezentuje się na prawdę dobrze. I chętnie tam wracam oraz szczerze polecam.

Mam o Pani Doktor jak najlepszą opinię. Jeśli szukacie lekarki, do której chętnie będziecie wracać, ja polecam dr Kuschill-Dziurdę, podobnie jak i miejsce, w którym przyjmuje. Pozdrawiam i oczywiście BD

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44