lekarz Joanna Madej

Chirurg dziecięcy

Cudowna,opiekuńcza,mój synek ją pokochał,odebrała każdy telefon po operacji,zawsze poswięciła czas,nie odmówiła pomocy.Może jest oszczędna w słowach i rzadko się uśmiecha ale jako lekarz i człowiek wspaniała,dziękujemy.

NEWER !!!!! Byłam z synem u niej (z przyrodzeniem) mówię jej ze ma czerwone cały czas ze skarży się ze go boli i plącze a ta z tekstem ze mój syn nie wygląda jak by go bolało, ze nie jest czerwony gdzie inni lekarze widz a ona tego nie widzi, nie wie dlaczego go boli gdy jej się zadaje pytania nie potrafi odpowiedzieć, baaa milczy i nic nie mówi, wychodzi do innego pomieszczenia , oschła, zimna i nie poważna, NIE polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEWER !!!!!

bardzo wytrwała. Nie odmawia pomocy, wydaje się być bezinteresowna. Szkoda, że tak trudno się do Niej dostać

WSPANIAŁY CZŁOWIEK, LEKARZ Z POWOŁANIA. SZKODA, ZE MAŁO TAKICH LEKARZY JAK PANI MADEJ.

Na prawde warto zaufać Pani doktor - kompetentna ,zyczliwa, AMalik

Na prawde warto zaufać Pani doktor - kompetentna ,zyczliwa, AMalik

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Toruń"?

Michał Gontarz

dr