lek. dent. Joanna Maertz-Sikora

3,7
3,7

świetny protetyk,dzięki niej mogę się śmiać.Przyjęła mnie ekspresowo mimo że nie byłem wpisany na wizytę.

Zdecydowanie nie polecam. W moim przypadku było tak, że Pani Sikora borowała mi ząb nie wyleczyła dokładnie zęba - zaplombowała mimo, że trzeba było leczyć kanałowo. W ogólnym rozrachunku spotkało mnie mnóstwo bólu a ząb ostatecznie straciłam.

Zanim ocenię odniosę się do poprzedniej opinii Pani/Pana. Zastanawiam się, czy aby na pewno opinia ta dotyczy Pani dr Maertz-Sikora. W nowej przychodni na ul. Polnej (wcześniej na ul. Parkowej) przyjmuje czterech lekarzy w tym trzy lekarki (i każdy pracuje na własny rachunek ) lepiej więc zapamiętać u kogo się leczyło tym bardziej , że takie opinie mogą być krzywdzące. Leczę się w u Pani dr Sikory od 16 roku życia (najpierw w gabinecie w innej lokalizacji w Przyszowicach) teraz mam 29 lat i chodzę już na wizyty z moją córką. Znam takich pacjentów co to zmieniają lekarzy jak rękawiczki ale za to najbardziej psioczą. Nigdy nie miałam żadnych problemów ani powikłań. Co więcej mam wielu znajomych (jeden przyjeżdża od 4 lat z zagranicy), którzy bardzo sobie chwalą jakość leczenia Pani dr Sikory. Zresztą Jestem na 100 % pewna, że opinia ta nie dotyczy tego lekarza lub ewentualnie to złośliwość konkurencji. O ile mi wiadomo P. dr Sikora pracuje również na uczelni. Inna sprawa, że z definicji anonimowa opinia nigdy nie jest wiarygodna dlatego ja się podpisuję pod tym co napisałam. J. Polczyk

wyleczył moje dziecko mimo odmowy leczenia przez innego lekarza

wyleczył moje dziecko mimo odmowy leczenia przez innego lekarza

bardzo profesionalna wizyta, nowy sprzęt, odpowiednia kadra, nie wspominając o bardzo dobrze wyposażonym gabinecie

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Przyszowice"?

Specjalistyczny gabinet położniczo-ginekologiczny
ul. Poloczka 2a
Przyszowice

None
Gałczyńskiego 9
Kluczbork
Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
Częstochowa
Prywatna Przychodnia Specjalistyczna "STOMED"
Przejazdowa 86
Częstochowa
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
Katowice
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praxis sp. j. Joanna Maertz - Sikora, Marek Sikora
Polna 29 B
Przyszowice