lekarz Joanna Malottki

Rewelacja. Szybka diagnoza w punkt. Po paru dniach dziecko zapomniało o zapaleniu płuc. Konkretny lekarz, bezposredni. Polecam

Dramat nikomu nie polecam do dzieci bardzo nie uprzejma :szarpała dziecko podczas badania.wulgarna i nie empatyczna

Bardzo dobry lekarz - szybka diagnoza i szybkie działanie ( wczesniej odwiedzilem kilku innych specjalistów ,którzy nic nie stwierdzili ),a nadal byłem chory polecam

Dla mnie Pani doktor to świetna specjalistka, leczymy się u niej całą rodziną od wielu lat. Polecamy w 100%

Polecamy w 100%

Świetny lekarz dużo tłumaczy prostym językiem nie lubi ciuciania konkretne podejście celowanie w chorobę lekami

Świetny lekarz, udostępnia swój czas pacjentom nawet po godzinach pracy poprzez kontakt telefoniczny w razie pytań i nagłych przypadków. Podchodzi do pacjenta rzeczowo, kulturalnie. Lekarz z powołania - leczy a nie przejmuje się NFZ i ile recept i skierowań może wystawić.

Ta kobieta minęła się ze swoim powołaniem, kompletnie nie nadaje się do kontaktu z najmłodszymi pacjentami. Do płaczącego dziecka odzywa się słowami "I czego ryczysz" - według niej ma to być dowcipne, ale nie jest skoro dziecko boi się obcej osoby. Obawy i wątpliwości młodego i niedoświadczonego rodzica kwituje zawsze stwierdzeniem "Matka wyluzuj". Dostała od nas kilka razy szansę, przymykałam oko na dziwne zachowanie, ale już dłużej się nie da. Pozwoliła zaszczepić dziecko które zaczęło ząbkować, co skończyło się zahamowaniem ząbkowania, katarem i infekcją górnych dróg oddechowych. Mam wrażenie że wizyta odbywa się bardzo pobieżnie i chodzi o ilość a nie o jakość tej wizyty. Mam porównanie bo niestety dwukrotnie wizyty u tej pani kończyły się kolejnymi prywatnymi u innych lekarzy pediatrów, którzy w bardzo profesjonalny sposób podeszli do tematu. Na pytania i wątpliwości odpowiada bardzo pobieżnie, najczęściej słowami "tak ma być". NIE POLECAM!