lekarz Joanna Merta

Ginekolog

Prosze omijajcie ta "lekarke" z daleka!!! Moja ciocia leczyla sie u niej przez okolo 2 lata, teraz okazalo sie, ze ma raka szyjki macicy z przerzutami na wiekszosc organow i juz nic nie da sie zrobic! Tacy lekarze powinni skonczyc swoja praktyke w wiezieniu...Kryminal!

Witam, trafiłam do Pani Doktor 6 lat temu, gdyż mój lekarz okazał się niewypałem, dzięki niej ciąża była utrzymana, zrobiła cesarkę, gdyż były wskazania (problemy przy poprzednim porodzie). Do dzisiaj jestem Jej stałą pacjentką, polecam Ją wszędzie dookoła, wyrozumiała zarówno dla młodych, jak i dojrzałych kobiet :-) Pozdrawiam Gosia

Polecam w 100%. Pani doktor jest moim drugim ginekologiem i nie zamienię jej na żadnego innego. Jestem bardzo zadowolona.

Pani dr Joanna byla moim pierwszym ginekologiem. Jako mloda dziewczyna odebralam ja rewelacyjnie. Jej podejscie sprawia, ze wizyta jest NAPRAWDE mila, bez zadnego stresu, czy zdenerwowania. Po kilku latach moge powiedziec z cala pewnoscia, ze to najlepszy lekarz na jakiego trafilam w calym swoim zyciu ;) polecam !!!

świetny ginekolog położnik i sprawny chirurg. Dzięki Pani doktor uwierzyliśmy że lekarze z Leśnej Góry istnieją naprawdę :) Pozdrowienia dla Pani Doktor. D. G. i mała Z.

Pozdrowienia dla Pani Doktor.
D. G. i mała Z.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie