dr hab. n. med. Joanna Michalik

Polecam wszystkim panią doktor. Chodzę do niej już długo i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie i miło jednocześnie :)

Pani Joanna i jej gabinet sprawia wrazenie pełnego profesjonalizmu, jednakze to tylko przykrywka do tego jakie sa stosowane metody oraz poziom obsługi klienta. Niestety Pani Doktor nie ma ręki stomatologa, tylko raczej toporną rękę rzemieślnika. Juz w trakcie wizyty miałem obijane zęby narzedziami, a dziąsła goiły się przez kilka kolejnych dni. Przestrzegam tez wszystkich, aby ustalili cene przed wykonaniem usługi, ponieważ w moim przypadku próbowano mnie naciągnąć po tym wszystkim na górny poziom cennika.

lekarka zarozumiała, zajechała mi ząb, obliczyłem z cennika inną cenę , jak przyszło do płacenia zdarła jak za zborze, nie polecam

Mądra ma wiedzę , jednak Pani Stomatolog brnie w Medycynę Estetyczną

Mądra ma wiedzę , jednak Pani Stomatolog brnie w Medycynę Estetyczną

Mam pełne zauafanie do Pani doktor, POLECAM!

Mam pełne zauafanie do Pani doktor, POLECAM!

Bardzo miła i kompetentna lekarka potrafi odwrócić uwagę pacjenta

Bardzo miła i kompetentna lekarka potrafi odwrócić uwagę pacjenta

Jedna z nie wielu osób w tej branży, której absolutnie nie warto się bać. Poświęca pacjentowi należytą opieke a wraz z personelem tworzy w gabinecie magiczną atmosfere.