mgr Joanna Mielniczuk

Coach, Terapeuta, Pomoc psychologiczna, Psycholog, Trener

W swojej pracy terapeutycznej dążę do tego, by proces terapeutyczny był tak krótki, jak to tylko możliwe, przy zachowaniu najwyższego stopnia skuteczności.

Wierzę, że każdy człowiek ma możliwości i zasoby, aby zmienić swoje życie. Ja pokazuję jakich narzędzi możesz użyć, aby to zrobić.

Zależy mi na efektywności i skuteczności prowadzonej terapii. Twój sukces jest moim sukcesem.

Jakiś czas temu trafiłam do Pani Asi, ponieważ czułam się dotychczas bardzo nieszczęśliwa i przytłoczona różnymi problemami. Dzięki rozmową zrozumiałam, że każdy problem można rozwiązać wystarczy uwierzyć w siebie. Moje udręczanie się nad sobą nic nie dawało, jednak motywacja którą wywołała Pani Asia pobudziła we mnie chęć do działania i dążenia do celów. To świetna osoba i doskonały specjalista w swej dziedzinie.

Miałem problem z emocjami, wszystko mnie denerwowało, nie panowałem nad sobą. Miałem przez to problemy w pracy i w domu. Pani doktor pomogła mi zrozumieć dlaczego tak jest, skąd te emocje i jak sobie z nimi radzić. Dzięki temu uratowałem swoje małżeństwo. Polecam. Bardzo dobra specjalistka.

Trafilam na Pania Joasie mniej wiecej poltora roku temu .... poprzez internet .Mieszkam za granica. Szukalam pomocy online ale trafialam na slabych lekarzy. Trafilam na Pania Joasie ,gdzie widzialam zaangazowanie i ciepla osoba. Polecam wszystkim ,tym bardziej osobom ktore potrzebuja pomocy poza granicami kraju.

Dobra terapeutka. Podejscie jest profesjonalne i miłe. Ja trafiłam do p. psycholog z nerwica. Terapia pomogla mi zrozumiec siebie i z tego wyjsc.

Korzystałam z pomocy pani psycholog. To kompetentna i miła osoba. Pomogła mi poradzić sobie z trudnosciami. Zmienilam sie duza w tym zasluga p. Asi.

Wciąż poszukujesz "Coach Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236