lekarz Joanna Mikulska

Psychiatra

3,6

Pani Doktor nie tylko jest profesjonalistka w swoim zawodzie ale i niezwykle ciepła i empatyczną osoba. zawsze ma czas dla swoich pacjętów i zawsze służy dobra radą. niezwykle troskliwa dla naprawde chorych pacjętow Pozdrawiam Panią doktor i zawsze bede polecała

Dr Joanna Mikulska to lekarz do którego trafiłam z polecenia i nie żałuje, że zdecydowałam się na konsultacje u niej. Jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie ale potrafi również stworzyć przyjazną atmosferę. Do niedawna trzeba było dość długo czekać na termin wizyty i to było dość kłopotliwe, ale udało mi się ją odnaleźć ją w poradni na Puławskiej i tam można jeszcze złapać wygodny termin. Każdemu polecam tego lekarza.

Znalezienie tej Pani graniczy z cudem. Umawiasz się i nigdy nie wiesz czy przypadkiem nie trzeba się przebiec po calym szpitalu aby Panią znaleźć.

Ta kobieta nic nie wie o paychiatrii. Miesiac obserwowala mnie na oddziale w szpitalu i stwierdzila u mnie uzaleznienie podwazajac diagnoze poprzedniego psychiatry. Generalnie jezeli ktos koedykolwiek uzywal jakichs substancji psychoaktywnych i ma za soba okres abstynencji od takowych to i tak problem zepchnie do uzaleznienia. Niemompetentna, niewyrozumiala, nieogarnieta. Odradzam wszystkim bo ta kobieta potrafi poglebic depresje bardziej niz z niej wyciagnac.

ma kolosalny problem z właściwą obiektywną diagnozą, doszukuje się drugiego dna, zmyśLA NIE WYSTĘPUJĄCE U PACJENTA JEDNOSTKI CHOROBOWE I JESZCZE PROPOPNUJE NA NIE LEKI, MA SŁABĄ WIEDZĘ NA TEMAT NOWYCH TENDENCJI W PSYCHIATRII I NEUROLOGII (PRZYDAŁOBY SIĘ TROCHĘ ŚLEDZIĆ NAUKOWE I POLSKIE DONIESEINIA MEDYCZNY.) a GDY JUŻ CZYTA DONIESIENIA Z BADAŃ NIE UZNAJE ICH JAKO MERYTORYCZNYCH I ŁATWO DEPRECJONUJE WYNIKI BADAŃ, NAWET JEŚLI BYŁY PROWADZONE PRZEZ WYBINYCH NAUKOWCÓW PRAKTYKÓW.tERAPIA U NIEJ TO ROSYJSKA RULETKA. mOŻESZ PRZYJŚĆ Z JAKIMŚ BARDZO POWAŻNYM SWOIM PROBLEMEM A ONA SASUGERUJE COŚ Z INNEJ PARAFII I ZACZNIE CIĘ Z TEGO LECZYĆ CHOĆ TO NIE TEN GŁÓWNY PROBLEM NA JAKI CIERPISZ. Musisz być czułby zanim zjesz tony lekarstw na chorobę na którą wcale nie jestećchory

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis