Joanna Myszkowska

Alergolog, Pediatra

Rewelacyjny lekarz. Leczyła mnie od 3 roku życia na astmę oskrzelową. Dziś mam 20 i o astmie zostały tylko wspomnienia.;) Udzielała mi pomocy w każdej sytuacji. Korzystałam z jej pomocy w przychodni, w gabinecie jak i w domu. Naprawdę warty polecenia lekarz.

Bardzo miła i skuteczna. Ceny umiarkowane. Nie jest pazerna na pieniądze co wśród lekarzy nie jest normą. Taka sama była kiedy pracowała w przychodni państwowej.

Wspaniała Pani Doktor. Leczyła moje córki w przychodni publicznej. Zawsze stawiała prawidłową diagnozę. Doskonale dobierała leki. Nigdy nie odmówiła pomocy. Zawsze miła, uśmiechnięta. Polecam!!!

Kompetentna, rzeczowa a przy tym miła i sympatyczna a najważniejsze skuteczna. Zdecydowanie polecam.

Leczę się u Pani doktor od 14 lat, początkowo w zakładzie publicznym obecnie w prywatnej praktyce. Diagnozy stawiane przez Panią są celne zaś przepisywane leki skuteczne.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8