lekarz Joanna Nagórska

Ortodonta

11.06.2012

Bardzo miła obsługa. Plan leczenia bardzo jasny i konkretny. po wizycie jestem przekonana że leczenie zakończy się sukcesem. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

03.04.2012

Bardzo polecam dr Witanowską-Nagórską, wszstkie informacje sprawnie przekazane. Miła obsługa i pełen profesjonalizm. Zaczynam leczenie ale wiem że dobrze trafiłem.

15.11.2011

Bardzo gorąco polecam dr Nagórską, super profesjonalne podejście do pacjenta. Konkretne odpowiedzi a leczenie zakończone pełnym sukcesem.

08.06.2011

Nie jestem zadowolona, przechodziałam zbyt długo o jakieś 7 miesiecy z braku czasu dr, a to szkolenie, urlop, brak terminu ttóry by odpowiadał pacjentowi. Czasami brak efektu ponieważ robione na szybko zapominała, asystentka zmienia gumki, biedna dziewczyna, umęczona. 2 zęby się cofneły.

06.05.2011

Wspaniała ortodontka, bardzo doświadczona i umiejętnie dostosowująca leczenie do pacjenta. Uprzejma specjalistka. Zdecydowanie polecam wszystkim. Efekty leczenia widzę po każdej wizycie. Jedynym minusem jest brak czasu Pani Doktor. Często wymianę gumek i ligatur wykonuje asystentka, lecz i ona jest profesjonalistką.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38