Joanna Niechciałkowska

Świetna, uprzejma dentystka polecam wszystkim którzy się boja ;) Wszystko tłumaczy dokładnie co będzie robić, wzbudza zaufanie, jest kompetentna

jest super dentystką polecam ją !!!!jestem z pani Niechciałkowskiej bardzo zadowolona jest miła sympatyczna i bardzo dokładna nie znam lepszego stomatologa!!

Ostrzegam wszystkich przed tą panią dr. Faktycznie robiła szybko zęby i ładnie, ale jak się później okazało pod każdą plombą była próchnica, a kanały niedopełnione. Wszyscy z mojej rodziny, którzy chodzili do niej, bo nabrali się na jej uprzejmość teraz przeklinają, bo zęby poniszczone... Gdyby były tylko solidnie doczyszczone. Do tego punkty styczne dla tej pani chyba nie istnieją. Dodam, że chodziliśmy do niej już dobre kilka lat temu, może teraz już dokładniejsza jest. W każdym bądź razie żałuję, że jej zaufaliśmy.

Chodzę do Pani doktor od lat i za nic na świecie nie zmieniłbym stomatologa. Fantastyczna, kompetentna, cierpliwa i bardzo ciepła osoba. POLECAM!!!

Zdecydowanie polecam p. dr Niechciałkowską.

Zdecydowanie polecam p. dr Niechciałkowską.

Świetny stomatolog a w szczególnie dla dzieci!Polecam

Świetny stomatolog a w szczególnie dla dzieci!Polecam