Joanna Niedzińska-Guzik

Oddałam swoje zęby w ręce pani doktor i nie żałuję. Potrafi fajnie nawiązać kontakt z osobą bojącą się dentysty. Według mnie jest kompetentna.

Cenię w pani doktor wiedzę, uprzejmość, podejście do pacjenta i to że jest bardzo zaangażowana w to jak najlepiej i najkorzystniej pomóc. Widzi nie tylko zęby! Polecam.

ODWIEDZIŁEM P.DOKTOR ZA NAMOWĄ I Z POLECENIA KOLEGI. I TO BYŁA NAJLEPSZA RZECZ JAKĄ MOGŁEM ZROBIĆ. POLEGAM P. DOKTOR KAZDEMU KTO MA PROBLEMY Z ZĘBAMI, BOI SIĘ A JEDNOCZEŚNIE LUBI WIEDZIEĆ CO I DLACZEGO. PANI DOKTOR JEST BARDZO KOMPETENTNA, MIŁA I GODNA ZAUFANIA. POLECAM.

zdecydowanie nie pelecam, Pani dr jest tylko miła i na tym się kończy.

zdecydowanie nie pelecam, Pani dr jest tylko miła i na tym się kończy.

Nie ma lepszego lekarza. Zęby mam super zrobione, nigdy nic nie bolało!!! Polecam każdemu kto boi się stomatologów!!!!

Miła, wydaje się być kompetentna, można o wszystko zapytać. Polecam.

Miła, wydaje się być kompetentna, można o wszystko zapytać. Polecam.

GORĄCO POLECAM PANIĄ DOKTOR.DZIEKI NIEJ WIZYTY U DENTYSTY NIE SĄ JUŻ PRZYKRĄ KONIECZNOŚCIA. WIEM DOKŁADNIE O CO MUSZĘ ZADBAĆ, ZEBY MIEĆ SUPER USMIECH.