lek. dent. Joanna Niemczyklek. dent. Joanna Niemczyk - zdjęcie profilowe

lek. dent. Joanna Niemczyk

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Interesuje się endodoncją oraz stomatologią zachowawczą i estetyczną. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, regularnie uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach stomatologicznych, a zdobyte doświadczenia wykorzystuje w codziennej praktyce. Do każdego pacjenta pochodzi indywidualnie, z życzliwością i zrozumieniem, co pomaga w zaplanowaniu odpowiedniego leczenia.

W czasie studiów należała do Polskiego Towarzystwa Stud...

Jestem stałym pacjentem i nie wyobrażam sobie leczenia u kogo innego. Zero strachu i wyciągania na siłę kasy, za to dużo uśmiechu i pozytywnej energii! :)

Polecam!!!!!!!! zasugerowałam się dobrymi opiniami i nie żałuje! wizyta wcale nie tak nieprzyjemna jak się spodziewałam. Polecam wszytkim

Długo szukałam takiego lekarza. Zwiedziałam już naprawde sporo gabinetów ale zawsze coś było nie tak. albo cena albo usługa do porawy.. U doktor Niemczyk na pewno zostanę na dłużej. Polecam wszystkim

Lekarz zdecydowanie godny polecenia! Wizyta u dentysty nigdy nie jest przyjemna ale pani doktor jest naprawde delikatna. sympatyczna osoba i dobry lekarz. polecam!