lekarz Joanna Niewiem

Pediatra

Jestem zaskoczona tymi wszystkimi pozytywnymi opiniami o Pani dr. Może i kiedyś Pani dr była dobrym fachowcem ale obecnie najważniejszym priorytetem jest zarobek dla przychodni a nie dobro pacjenta. Ma materialistyczne podejście do pacjenta. Każde dziecko, którego rodzic chce zaszczepić szczepionką refundowaną przez nfz ma zagwarantowane, że odwiedzi neurologa. Pani dr od razu stwierdza, że dziecko ma albo obniżone albo wzmożone napięcie mięśniowe i wysyła do rehabilitantki (oczywiście odpłatnie). Rehabilitantka wcale nie zna się na swoim zawodzie. U neurologa okazało się, że wykonywane ćwiczenia mogą tylko zaszkodzić. Pani dr wysyła zdrowe dzieci do neurologa chyba tylko po to, żeby zajmowały kolejkę tym naprawdę potrzebującym. Szkoda tylko tych szczepień, które są odłożone w czasie. A co najważniejsze to Pani dr przed każdym badaniem pyta jaką szczepionką będzie się szczepić dziecko płatną czy na nfz. Jak na nfz to ma się zagwarantowane odroczenie szczepienia i w ramach "dobrej rady" wysłanie na rehabilitację ZDROWEGO DZIECKA!!!. Podsumowując Pani dr robi biznes razem z rehabilitantką kosztem strachu rodziców o dziecko.

Niestety Pani doktor straciła nasze zaufanie, przez jej zaniedbanie i zła informacje nasze dziecko nie zostało zaszczepione na Rotawirusy. Pani doktor z dnia na dzień zmienia swoje diagnozy. Z tego wzgledu ponioślismy straty finansowe a co najważniejsze straty na przyszłym zdrowiu naszego dziecka.

Z Panią Doktor spotkaliśmy się w szpitalu, kiedy syn chorował. Widać, że jest to lekarz z powołania, ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest miła a przy tym kompetentna. Do każdego dziecka i jego choroby podchodzi z szacunkiem

Bardzo dobra pani doktor,miła i sympatyczna,polecam

Bardzo dobra pani doktor,miła i sympatyczna,polecam

Polecam, Najbardziej zaufany lekarz jakiego do tej pory poznałem, Nie pracuje tylko dla pieniędzy i nie przepisuje leków za "wycieczkę do Egiptu". Miła sympatyczna, opiekuńcza a przede wszystkim 100% fachowiec!! Ma bardzo dobry kontakt z Naszym synkiem Mateuszkiem.

Polecam,
Najbardziej zaufany lekarz jakiego do tej pory poznałem,

Wciąż poszukujesz "Pediatra Rydułtowy"?

Raciborska 398

Ofiar Terroru 95 lok. 6