Joanna Nowakowska-Rola

Psychiatra

Ta kobieta to prawdziwy anioł,a nie lekarz.Dzieki takim osobom nie straciłem jeszcze całkowicie wiary w ludzi.Jestem wdzięczny za wszystko co Pani doktor dla mnie zrobiła .Choć jako młody,zbuntowany człowiek nie zawsze chciałam poddać się terapii to kiedy ,w końcu nadszedł taki dzień,moje życie nabrało sensu .Do tego momentu żyłem w najczarniejszych czeluściach piekła i nagle zobaczyłem wschód słońca,w kolorach.Uwazam ,że dawny zespół PCP ,czyli lekarze tacy jak p.:Nowakowska ,Skiba,Janiak ,Koprowicz byli najlepszym składem psychiatrów w całej Polsce.Wiem o czym mówię bo przez blisko ,ćwierć wieku ,zwiedziłem prawie wszystkie szpitale psychiatryczne w Posce.Dałbym Pani 100 gwiazdek na 10 ,ale się nie da.Moze dziwnie to zabrzmi ,dla niektórych ludzi ,ale pobyt w PCP zawsze był dla mnie mile spędzonym czasem.(niekiedy łza się w oku kręci 😢.Jest Pani najlepszym przykładem na to ,że jeszcze są w tym kraju ludzie z pasją ,którzy pomagają innym ludziom w imię poczucia ,idei i zasad ,a nie dla pieniędzy (Nigdy pani nie wzięła ode mnie ani złotówki ,reszta lekarzy zresztą też.Leczylem się na NFZ i w tamtym czasie byłem bardzo biednym człowiekiem).Reasumując .Jestem wdzięczny za to że żyje Panu Bogu,mojej kochanej rodzinie i ludziom takim jak Pani ,którzy swoje własne życie poświęcają po to by pomagać innym .Życzę Pani wszystkiego dobrego ,zdrowia i wielu sukcesów w tych dziwnych czasach.

Piszę tę opinię po kilku latach od przerwania leczenia u tej lekarki. Chodziłem do tej pani dwa, może trzy lata. Powodem była wieloletnia bezsenność, przemęczenie, obniżone samopoczucie. Zdiagnozowała u mnie dystymię. Pojawiałem się u niej co jakiś czas po receptę na leki, ona była profesjonalnie współczująca i miła, przepisywała kolejne recepty, leki nie działały, ale ja je brałem, bo ciągle miałem nadzieję i bałem się co się stanie jak przerwę. Czułem się źle i w końcu zdałem sobie sprawę, że ta lekarka mnie nie wyleczy i przerwałem. Potem minęło kolejnych kilka straconych lat u innej lekarki, z podobnym skutkiem. Minął kolejny rok lub dwa i wreszcie ktoś skierował mnie na szersze badania, na których wyszła przewlekła borelioza. Całkiem niedawno zrobiono rezonans mózgu, wyszły nieodwracalne zmiany, zapewne powodowane boreliozą. Jestem otępiały, nie mogę się pozbierać, być może już z tego nie wyjdę. Myślę sobie, że gdyby psychiatrzy, którym zaufałem byli bardziej krytyczni i podjęli próbę znalezienia ‘zwykłej’ choroby, zanim zdecydowali się na leczenie psychiatryczne, miałbym szansę na zatrzymanie choroby wcześniej. Mam 58 lat, mógłbym cieszyć się życiem. Teraz jestem trwale okaleczony, bo przez te długie lata bakterie zjadały moje neurony, a te panie się uśmiechały i stemplowała recepty na depresję, bez eliminacji innych poszlak niż tylko choroby tarczycy. Przecież to nie takie trudne, borelioza jest powszechna, jest trudna, ale wyleczalna. Kto się podpisał pod tym dyplomem? Za takie leczenie należy się odsunięcie od zawodu, albo wręcz proces sądowy. Co z tego, że była uprzejma.

Jeśli kochacie swoich bliskich,nigdy do tej Pani.I nigdy do szpitala psychiatrycznego w Pabianicach,gdzie ta pani pracuje.Jest opryskliwa,nawet chamska i zupełnie nie kompetentna.Nie leczyłabym u tej Pani nawet psa.

Bardzo żałuję że muszę zmienić lekarza. Mam nadzieję że trafię na równie dobrego lekarza do dalszego leczenia. Polecam każdemu kto będzie miał z panią Asią kontakt.

lekarz kompetentny,wyczerpujaco tłumaczy chorobe i metodę leczenia ,PANI DOKTOR to wyjątkowo ciepła i cierpliwa osoba ,z szacunkiem i spokojem podchodzi do pacjenta .Polecam bardzo dobry lekarz

Czuje się że to jest Pani doktor z powołania i dobrze się z nią rozmawia.Widać że chce pomóc ale na mój problem jeszcze rozwiązania nie znalazła szukamy leku już jakiś czas ale jestem dobrej myśli że w końcu znajdziemy a jak nie to kawtan i oddział czeka bo co innego robić....

Najlepszy psychiatra jakiego znam. Wychodzi się od niej z lepszym nastawieniem i nastrojem.

Byłem na wizycie u Pani Doktor Nowakowskiej-Rola i nie ukrywam że jestem zachwycony! Nie dość, że był to pierwszy tak ciepły lekarz na jakiego trafiłem, to jeszcze pośięciła mi aż 1,5 godziny, bym mógł powiedzieć o wszyskim co mnie niepokoiło. Już po 3 tygodniach zauważyłem różnicę a teraz gdy minęły 2 miesiące czuję się lepiej niż przed chorobą!!! Dziękuję Pani Doktor!!!

Dziękuję Pani Doktor!!!

Poprawiło mi się moje samopoczucie, nie czułam się jak pacjent rozmawiający z lekarzem a jak z kimś przyjaznym

Lekarz, który nie nadaje sie do leczenia innych pacjętów nie podejmuje właściwych decyzji wystawia złe diagnozy oziebła