lek. dent. Joanna Nowicka-Chałasińska

Nigdy nie czułam się u Pani doktor jak u stomatologa, bardzo kompetentna i ciepła osoba z ogromnym zaangażowaniem i super podejściem do pacjenta.

Niesamowita Pani Doktor Joanna. Uprzejma ,uśmiechnięta wspaniała. Brak słów ,by wyrazić moje zadowolenie. Takich lekarzy więcej !!!

Niesamowita Pani Doktor Joanna.
Uprzejma ,uśmiechnięta wspaniała.
Brak słów ,by wyrazić moje zadowolenie.
Takich lekarzy więcej !!!

Absolutnie nie polecam. Brak kompetencji, bardzo źle leczony ząb m6suak być w końcu usunięty, bo Pani dr zostawiła w nim odłamek narzędzia chirurgicznego. Nikomu nie polecam!!!

Szczerze polecam! Super stomatolog! Pani doktor zawsze miła i uśmiechnięta a do tego naprawdę kompetentna i dokładna. Pomoże nawet w podbramkowej sytuacji. Dziękuję!

Cudowna pani doktor , dusza człowiek. Bardzo miła, kompetentna, zawsze uśmiechnięta, wrażliwa i czuła... Oby wszyscy stomatolodzy tacy byli to od dawna przestałabym sie bać wizyt stomatologicznych. Szczerze polecam.