dr Joanna Obrębska

Neurolog

Byłam u Pani doktor kilka lat temu z nerwicą lękową. Ogólnie byłam traktowana jak głupia i upokarzana głupimi przytyczkami. W żaden sposób doktor mi nie pomogła i do dziś bym nie chciała trafić na takiego lekarza jak ona. Wtedy byłam młodą dziewczyną, dziś bym sobie nie pozwoliła na takie traktowanie. Nie Polecam. Najgorszy lekarz u którego byłam.

Pani doktor Obrebska postawila zdecydowaną diagnozę juz na pierwszej wizycie, która okazala się byc błędna, mimo wyników kompletu badań szpitalnych , nadal utrzymywala swoją diagnozę, wystawiła leki po których braniu co dzień czulem sie coraz gorzej, na co Pani doktor kazala zwiększyć dawkę. Sam odstawilem leki i poszedłem do innego neurologa i tam wykluczył diagnozę postawioną przez Panią doktor. Nie polecam Pani doktor Obrebskiej.

Lekarka bardzo niemiła. Zaraz po wejściu do gabinetu zachowuje się, jakby była obrażona. Na prośbę o wypisanie o stałe przyjmowanych leków, reaguje gniewem i receptę wystawia z łaską. Brak kultury.

Wspaniały lekarz. Z powołania. Szczerze polecam !!! Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, podchodzi indywidualnie i co najważniejsze z poświęceniem

Lekarka bardzo merytoryczna, niezwykle przyjemna w kontakcie, kompetentna, uprzejma i godna polecenia. Zajmuje się pacjentem z oddaniem, porozmawia, doradzi i gotowa jest pomóc. Piotr Szczodrowski 693-506-808

Świetna Pani doktor, bardzo dobrze podeszła do moich problemów z bólami nogi. Jest poprawa.... i mam nadzieję, że będzie lepiej.... leczenie cały czas trwa.