lekarz Joanna Osmólska

Lekarz rodzinny

Godny polecenia lekarz i cała obsługa poradni. Wysoka kultura i szybka pomoc. Nie zawiodłem się. Oby takich lekarzy było więcej.

Pani doktor wstyd! Wstyd tak traktować pacjenta. Nie posiada pani żadnej z powyższych cech. Nie posiada pani ematii jak i kultury wypowiedzi. Tacy lekarze nie są potrzebni Światu, szkoda naszych pieniędzy. Jak panią tak denerwują pacjenci to trzeba może zmienić specjalizacje albo zawód. Życzę sobie żeby nigdy więcej nie trafić na lekarza takiego jak Pani a co najlepsze jest pani lekarzem pierwszego kontaktu. WSZYSTKIM ODRADZAM, NIE WARTO!!

Okropny i niepoważny lekarz. Brak podejścia do pacjenta, bagatelizujący stan chorego. Nie wystawiła skierowania do szpitala swojemu stałemu pacjentowi z atakiem kamieni nerkowych argumentując że pacjent nie posiada "objawów" (a był o czym pani doktor doskonale wiedziała, po silnym zastrzyku przeciwbólowym od ratowników medycznych który chwilowo uśmierzył ból). Kazała kontaktować się jak leki przeciwbólowe przestaną działać, a pacjent znowu będzie cierpieć. Zostaliśmy ze zwijającym się z bólu starszym człowiekiem w domu musząc czekać do wieczora aby pojechać na izbę przyjęć, ponieważ pani doktor opuściła przychodnie, jak się okazuje krótko po naszej wizycie i nie ma możliwości skontaktowania się z nią!
SKANDALICZNE, NIE POLECAM !

Odradzam każdemu tego lekarza . Nie ma odrobiny podejścia do pacjenta jest agresywna nie potrafi powstrzymać swoich emocji po tym jak pacjent prosi ją o pomoc . Nie polecam!

Niemiła osoba ,na pytania o moje dziecko zbywała i bagatelizowała chorobę ,złe opinie nie wzięły się z nikąd ,są dużo lepsze przychodnie w Pułtusku

Bardzo miła Pani Doktor. Potrafi wysłuchać i doradzić. Córka ją uwielbia! Polecam z całego serca

Szkoda, że Pani doktor tylko ładnie się uśmiecha zamiast wykazać się choć odrobiną dobrej woli. Po prośbie o wypisanie "zielonej karty" obiecała zająć się sprawą, a poszła na urlop nie przekazując sprawy innemu lekarzowi. Przez nią moja mama trafiła do leczenia onkologicznego o wiele później niż powinna. Dodam, że ja, jako laik dowiedziałam się w Ministerstwie Zdrowia, że lekarz ma prawo zadzwonić do ministerialnego informatyka, który krok po kroku wyjaśni, jak generuje się ten dokument. Pani doktor Osmólskiej nie chciało się widocznie tego zrobić... a o poprzednich wizytach w ogóle szkoda mówić (chyba, że chodziło o katar).To jest podejście do pacjenta? To jest kompetencja?

przemiła pani doktor która pacjentom poświęca dużo czasu na wysłuchanie problemów zdrowotnych i nie tylko Polecam anna