mgr Joanna Pabiasz

Psycholog

Niestety nie polecam tego psychologa. Miałem okazję uczestniczyć w wielu terapiach u wielu specjalistów. Pani Joanna należy do grupy tych, których zdecydowanie odradzam. Doświadczenie z tym psychologiem było bardzo niezadowalające. Po wielu sesjach nie widzę żadnych pozytywnych zmian, a wręcz czuję się gorzej niż przed rozpoczęciem terapii. Dodatkowo, zachowanie psychologa wydaje się być nieprofesjonalne i nieetyczne. Nie mogę polecić jego/usług nikomu.

Pani Joanna pomogła mi zrozumieć i zapanować nad potężnym lękiem jakim miałem. Mogę normalnie egzystować. Jestem jej za to wdzięczny. Poza tym to bardzo miła osoba, z ogromnym taktem i znajomością ludzkiej psychiki. Polecam!

Dzięki Pani Joannie stanąłem na nogi i na nowo spojrzałem na świat. Nie spodziewałem się że jest to możliwe. Bardzo dobry psycholog!!!!

Witam,nie polecam tej pani,stosuje dziwne metody po których faktycznie można poczuć się chorym.Liczy się tylko kasa,jezeli wizyta przeciąnie się o 10 min.rachunek wzrasta proporcjonalnie.Reasumując nie polecam tej pani.Jeżeli chcecie być zdrowym.

nie jestem zadowolona z wizyty, długo szukałam psychologa i ta pani była kolejną porażką. Polecam psychologa z Rędzin Bieś Urszulę, warto!

Pani Joanna Pabiasz jest cudowną istotą. Bardzo mi pomogła. Jest kompetentna i godna polecenia wszystkim, którzy mają problemy z utrzymaniem równowagi życia codziennego. Przyjmuje w okolicy Czętochowy z dala od miejskiego zgiełku. www.joannapabiasz.pl

TERAPIA RODZINNA POLECAM PANI PSYCHOLOG POMAGA ROZWIĄZAĆ KAŻDY NAJWIĘKSZY PROBLEM

Naprawdę dobry psycholog. Polecam bardzo!

Naprawdę dobry psycholog. Polecam bardzo!