lekarz Joanna Pawlik

Pediatra

Znana mi od wielu lat. Bardzo dobry lekarz w każdej kwestii! Dokładna, wnikliwa, kompetentna, przemiła i zawsze uśmiechnięta. Godna polecenia!

Bardzo dobry lekarz. Fantastyczne podejście do małych pacjentów i do rodziców, wszystko wyjaśnia, tłumaczy, zna się na tym, co robi. Od 5 lat leczę u niej dwójkę moich dzieci i jestem bardzo zadowolona. Polecam Panią doktor.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca odpowiednią ilość czasu, rozwiewa wszelkie wątpliwości, miła, godna polecenia.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, zawsze wysłucha, porozmawia i poradzi. Wiem, że mój syn trafił pod opiekę dobrego lekarza ale i wspaniałego człowieka.

W przeciwieństwie do innych lekarzy pyta o różne rzeczy, interesuje się dzieckiem, chce pomóc. Mi uświadomiła jak ważna jest profilaktyka i hartowanie dziecka- naprawdę przestało chorować.Dzięki.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Częstochowa"?

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa