Mega Lekarz Ja pierwszorazowy ojciec bez pojęcia o dziecku oddałem w jej ręce 3 miesięcznego synka.Beznadziejny przypadek po niedotlenieniu okołoporodowym i płynie w mózgu,początkowym wodogłowiu Od razu skierowanie na rehabilitację i dziś synek 2i pół roku chodzi mówi . Mimo znacznie opóźnionego rozwoju psychoruchowego jest mega . Polecam w 💯 Procentach

Mega Lekarz
Od razu skierowanie na rehabilitację i dziś synek 2i pół roku chodzi mówi .
Mimo znacznie opóźnionego rozwoju psychoruchowego jest mega .
Polecam w 💯 Procentach

Kompetencje Pani Doktor bez zarzutu. Jako do nerwowej matki podejście super spokojnie wylumaczyla i pokazała jak stymulować dziecko. Dała ogromna nadzieję na poprawę i trafiła od razu z diagnoza. Leczenie od 3 miesiąca życia obecnie synek ma 27 miesięcy już chodzi i zaczyna mówić a miał to być beznadziejnym przypadek. Ogromnie Dziękuję Pani Doktor za wyrozumiałość do trudnych rodziców chorych dzieci. POLECAM w 100%

Kompetencje Pani Doktor bez zarzutu.
Dała ogromna nadzieję na poprawę i trafiła od razu z diagnoza.
POLECAM w 100%

Bardzo dobry lekarz, zna sie na rzeczy,wizyta konkretna i fachowa.Poza tym b mila, swietne podejscie do dzieci

Pani Doktor dobrze zajęła się moja córką, jest kompetentna, miła. Na wizycie pokazała jak stymulować malutkie dziecko do ćwiczeń. Po niewielkim czasie nie potrzebowałyśmy już wizyt, bo u córki już wszystko jest ok.

Świetna. Po prostu świetna! Dziecko z zaburzeniami chodzenia doprowadziła do samodzielności i sprawności. Dziękuję!

Do p. doktor zostałem skierowana przez pediatrę. Co prawda ten lekarz ma specjalizacje z kilku kierunków: stomatolog, neurochirurg, neurolog i pulmunolog. Ja poznałem p. doktor jak była tylko neurochirurgiem. W końcu się u niej leczyłem. P. doktor do problemu podchodzi fachowo i poświęca bardzo dużo czasu.

Pani doktor nie przeprowadziła wywiadu rodzinnego , poświęca 5 minut na badanie, dość pobieżne. Poza tym z łatwością "straszy" rodziców wodogłowiem, padaczką. Nie polecam

Witam! Pani doktor może i wzbudza zaufanie kiedy bada dziecko, ale już dwa razy z rzędu spóźniła się o godzinę (sic!). Po czym kiedy zwróciłem pani Pęskiej uwagę, że w tej sytuacji za wizytę powinienem zapłacić połowę ceny stwierdziła ,że to nie jej wina że ma daleko od pociągu itd.Ale to jeszcze nic-Pani w rejestracji najpierw poprosiła nas o 80 zł,po czym dostała olśnienia i stwierdziła,że zapomniała iż wizyty podrożały!!!Ludzie,to przechodzi ludzkie pojęcie!!!No i ogólnie cała ta "przychodnia" to jeden wielki żart.

Witam!

Do p. doktor zostałam skierowana przez pediatrę.Córeczka urodziła się w terminie, ale z b. niską masą urodzeniową. P. doktor do problemu podeszła fachowo i poświęciła nam b. duż czasu.

Nie polecam a wręcz odradzam. Totalne oszukiwanie pacjentów i robienie z nas idiotów. Poszłam z córeczka na wizytę do neurologa a na pieczątce mam neurochirurga. Poza tym Pani doktor nie rozpoznała bardzo dużej asymetrii. Na moje pytania odpowiadała zbywającymi zdaniami, twierdziła i naciskała, że dziecku nic nie jest i że to normalne, że dziecko układa się w rogalik. Oczywiście była fałszywie miła no ale za 70 zł to ja tez bym była. Nie dowiedziałam się od niej co mojemu dziecku dolega i zmarnowałam pieniądze. Miałam wrażenie, że ta pani była na wakacjach i to po niezłej imprezie a nie w pracy. Po wizycie u innego lekarza okazało się, że moja córeczka ma silną asymetrię i niedługo minie rok jak chodzimy na ćwiczenia. Na szczęście nie poszłam na kontrolną wizytę do tej pseudo lekarki i moje dziecko trafiło na fachowych i konkretnych lekarzy...i to za darmo na NFZ.