lekarz Joanna Piotrowska

Po miesiącu w żony w szpitalu po cesarce kazali w szpitalu iść do chirurga i padło na nią jak w tym szpitalu.Ta 1.5 tygodnia opieki nad żoną chciała zaszywać ją.Po wizycie w szpitalu Świętego Wojciecha powiedzieli że żonę by uśmierciła jak by to zrobiła.pozostawila kupę ropy w organiźmie.Zero profesji albo krycie spieprzonej operacji żony.

Bardzo dobrze i rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zabiegi robione bezboleśnie. Ocenę wystawiam, gdzie miałem parę wizyt i za każdym razem było do niej dużo chętnych pacjentów. Bardzo skromna, sympatyczna kobieta. Dziękuje Pani chirurg za swoją pracę oraz zaangażowanie.

Jako chirurg – godny polecenia, kompetentny, z wprawą przeprowadza zabiegi. Jako osoba – niezbyt rozmowna, unikająca jakichkolwiek kontaktów. Odpowiada na zadane pytanie bez rozwinięcia tematu. Może być odbierana jako osoba, która ma „wyrąbane na pacjenta”, ale to już prawdopodobnie zależy od charakteru. Ludzie przychodzą do chirurga, a nie do psychologa żeby porozmawiać.

Super lekarz i fachowiec. Polecam wszystkim. Przy tej Pani doktor miałam poczucie bezpieczeństwa, bo wiedziałam co mnie czeka i żadne moje pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Z całego serca polecam!!!! Edyta

Edyta

Lekarz bardziej godny pożałowania aniżeli polecenia. Prezentując swoją wyższość nad pacjentem pokazała nie tylko brak kompetencji ale również kompletny brak kultury osobistej i empatii do drugiego człowieka