lekarz Joanna Pokraśniewicz

Psychiatra

Dzięki Pani Doktor funkcjonuję od długich już lat bez żadnych problemów. Potrafi w sposób optymalny dokonać wyboru odpowiedniego zastawu leków, które ani nie zakłócają ani nie blokują aktywności. Stałem się człowiekiem zrównoważonym, opanowanym i optymistycznie postrzegającym otaczającą mnie rzeczywistość oraz przyszłość. Nie widzę potrzeby dokonywania żadnych zmian w moim życiu i jestem w pełni przekonany, że jest to zasługa terapii Pani Doktor.

Pani dr Pokraśniewicz jest naprawdę dobrym lekarzem ona jedyna naprawdę wyjaśniła mi co mi dolega i dobrała odpowiednie leki leczę się u niej już prawie rok i nie narzekam. Naprawdę polecam

Naprawdę polecam

Pani doktor Pokraśniewicz jest jedną i jedyną lekarką która pomaga mi w trudnych chwilach. To Ona stara się poświęcić mi czas wysłuchać doradzić wypisać odpowiednie leki przeważnie bezpłatne. stara się abym nie była już w szpitalach psychiatrycznych mam długą ich historię pobytów. nie zamienię JEJ na żadnego lekarza mimo że podróż zajmuje mi do NIEJ cały dzień.

Pani doktor jest super wyjaśni chorobę porozmawia na każdy temat jest kompetentna nie da jej się zastąpić

gorąco polecam panią dr. leczę sie już trochę u niej i poznałam ją . jak się przyjdzie do poradni to najpierw miło się jest obsłużonym w rejestracji- panie rejestratorki przemiłe uprzejme i bardzo pomoce a w gabinecie dr . wysłucha zastanowi się i pomoże. i zawsze pomoże nawet przez rozmowe telefoniczną . polecam tym co mają problem ze sobą lub kimś bliskim .

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Ostrołęka"?

Ośrodek Psychoterapii Medycznej
K.Ciołkowskiego 49