Joanna Popiel-Popielec

Pani Doktor Popielec to lekarz, o którego mam pełne zaufanie. Prowadzi dwójkę moich dzieci od 6 lat . Wyciągała nas z wielu trudnych sytuacji, nie raz zdarzało się , że jej pierwsze przypuszczenie potwierdzało się badaniami i wdrożone leczenie od razu było strzałem w dziesiątkę. Ma bardzo duże doświadczenie i dzięki temu dobrą intuicję w doborze leczenia. Zawsze stara się dobrać je tak, by unikać antybiotyków poza sytuacjami kiedy to jest konieczne. Takie podejście bardzo mi odpowiada. W trudnych sytuacjach jest dostępna pod telefonem, co daje poczucie bezpieczeństwa.

NAJLEPSZY LEKARZ! Na wszystkim tylko ona sie poznała. Ma normalne zdrowe podejście do dziecka nie przesadza jak inni nie wypisuje skierowań do specjalisty ze strachu. Rodzice są obrażeni jak lekarz nie da antybiotyku. Bardzo uprzejma zawsze. Tylko desperaci piszą takie opinie powyżej.

Zdecydowanie nie polecam. Brak podejścia do dziecka i kultury w rozmowie z rodzicami dziecka. Po wizycie wiem tyle co i przed wizytą, tzn. na gorączkę podawać leki przeciwgorączkowe, a na brzuszek Espumisan.

Najgorszy pediatra na jakiego trafiłam, ta pani jest za kare widac to , jak zobaczycie nazwisko jej uciekajcie, prawie mi wykonczyla dziecko a jeszcze taka łaske zrobila ze nas przyjela, odradzam, nie wiem co ta pani tam robi i to jeszcze pediatra gdzie powinna byc miła.

Też trafiłam dzisiaj na Bojkowską i po informacji co się dzieje - wysoka gorączka od kilkunastu godzin. Pani pseudo doktor pyta po co w takim razie przyszłam, więc odpowiadam, że to nie ja jestem lekarzem i to jej się pytam. Poinformowałam, że to nie moja wina, że Pani jest tu za karę. Dawkę którą zaleciła dla mojej półtorarocznej córki stosuję się u konia więc jak kolejnym razem tam trafię to jak będzie ona na dyżurze po prostu się wycofam.

Pani Doktor strasznie nieuprzejma. Od drzwi nie wysłuchując do konca co sie wogole stało nakrzyczała na Nas. Na pytanie co dzieje sie dzieckiem odpowiedziała ze wszystko napisane jest na karcie z wypisem, dawkowanie leków tez. Wiec jesli umiemy czytac to damy sobie rade. Odradzam jakikolwiek kontakt z tym lekarzem.

Pani Doktor strasznie nieuprzejma.
Od drzwi nie wysłuchując do konca co sie wogole stało nakrzyczała na Nas.
Wiec jesli umiemy czytac to damy sobie rade.
Odradzam jakikolwiek kontakt z tym lekarzem.

NIE POLECAM!!! Moje 2,5 roczny syn płakał na wizycie gdy nigdy mu sie to nie zdarzyło. Oziębły specjalista pediatrii- kompletny brak podejścia do dziecka,zupełny brak profesjonalizmu, zła dziagnoza,źle osłuchała dziecko miało zapalenie oskrzel, a ona przepisała Pulmeo.Trafiłam na wizyte w Przychodni Gliwice ul.Bojkowska20 w weekend bo tam były dyżury.

Miałem do czynienia z tą pseudo Panią doktor jak o godz. 22:00 zawiozłem chore dziecko na nocny dyżur do przychodni w Gliwicach na pl. Piłsudskiego. Z takim chamstwem jeszcze się nie spotkałem wizyta zaczęła się od tego, że Pani doktor zaczęła pretensjonalnie tłumaczyć, że o tej godzinie to dziecko powinno spać i gdzie byliśmy wcześniej...tak jakby choroba miała wybrać godzinę, nieuprzejma totalnie... (widocznie prewaliśmy dobrą kawę- powinna pracować na portiernii) a jakby dziecko było umierające?? w ten sposób dochodzi do zaniedbań na pogotowiu w szpitalach zamiast badać dyskutuje się czy wogóle należy przyjąć !!! nie polecam tej pseudo Pani doktor przed wejściem do gabinetu widziałem oburzonych rodziców z dzieckiem po wyjściu od Pani doktor (nie będe pisał co powiedziała matka tego dziecka...). Nie wierze w te opinie powyżej- nie są opinia pacjentów a właściciela portalu lub moderatora. Nigdy nie byłem tak zszokowany po wizycie u lekarza...od którego o zgrozo oczekuje się pomocy! Dziecko nigdy nie bało się lekarza, a badaniu i przy podejściu tej Pani wrzeszczło w gabinecie !!!

Prawdziwy lekarz z powołania. Wiedza, doświadczenie i podejście do dzieci na najwyższym poziomie.

Fachowa,rzetelna,kompetentna! Polecam jak najbardziej!!!

Fachowa,rzetelna,kompetentna! Polecam jak najbardziej!!!