lekarz Joanna Przekwas

Lekarz rodzinny

Cudowny lekarz rodzinny! Bardzo kontaktowa, przyjazna, potrafi słuchać, zawsze wskaże właściwą drogę leczenia, opierając się na diagnostyce; zachęca do korzystania z darmowych badań profilaktycznych (dzięki temu pozbyłam się polipa z jelita grubego) Byłam pacjentką pani doktor przez kilkanaście lat i darzyłam wielkim zaufaniem, ponieważ nigdy się nie zawiodłam, a zgłaszałam rozmaite problemy zdrowotne. Dzisiaj z przykrością przyjęłam wiadomość, że pani Przekwas nie pracuje już w NZOZ Śródmieście... Dziękuję za wszystko Pani Doktor. Taki lekarz rodzinny jak Pani to prawdziwy przyjaciel pacjenta!

Pani doktor jest fantastycznym specjalistą. Nigdy się nie zawiodłam na diagnozie i na leczeniu. Zawsze otwarta i nawet jak ma nawał pracy przyjmie zawsze :-)

swietna lekarka, bardzo miła i sympatyczna

swietna lekarka, bardzo miła i sympatyczna

mieszkam w oddalonej dzielnicy Gdyni.Kiedyś należałam do pani doktor,ale musiałam się przepisać na Oksywie ze względów rodzinnych.Jak tylko sytuacja moja zmieniła się wyprosiłam panią doktor,aby przyjęła mnie powtórnie.I zgodziła się.Bardzo się cieszę,bo mogę zawsze liczyć na pomoc.Jestem bardzo zadowolona,bo doktor słucha o czym się mówi i trafnie wypisuje leki.

Bardzo miła, kompetentna Pani Doktor.Dobrze zbada, porozmawia na temat choroby- wytłumaczy. Umie dobrać tanie leki ( nie wciska drogich odpowiedników jak to co niektórzy lekarze mają w tym interes). Jest przedewszystkim LUDZKA i chwała jej za to :)

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Gdynia"?

Beata Kwolek

Morska 2/2