lekarz Joanna Przekwas

swietna lekarka, bardzo miła i sympatyczna

swietna lekarka, bardzo miła i sympatyczna

mieszkam w oddalonej dzielnicy Gdyni.Kiedyś należałam do pani doktor,ale musiałam się przepisać na Oksywie ze względów rodzinnych.Jak tylko sytuacja moja zmieniła się wyprosiłam panią doktor,aby przyjęła mnie powtórnie.I zgodziła się.Bardzo się cieszę,bo mogę zawsze liczyć na pomoc.Jestem bardzo zadowolona,bo doktor słucha o czym się mówi i trafnie wypisuje leki.

Bardzo miła, kompetentna Pani Doktor.Dobrze zbada, porozmawia na temat choroby- wytłumaczy. Umie dobrać tanie leki ( nie wciska drogich odpowiedników jak to co niektórzy lekarze mają w tym interes). Jest przedewszystkim LUDZKA i chwała jej za to :)

Moja wypełniona ankieta mówi sama za siebie. Nie zgadzam sie z inna opinia,ze pani dr wypisuje zwolnienie lek. na prośbę pacjenta. Pacjent mógł zasugerować ale jeśli pani dr uznalaby ze nie jest potrzebne , nie wystawiany. Wiem bo sama. Byłam w takiej sytuacji. Ni prawda jest tez to ze nią w sobie empatii szczególnie dla młodych ludzi. Pani dr ma w sobie dużo ciepła wrodzonego i kulturę osobista. A przy tym szalenie skromna i ciepła. Bez chumorow, traktuje wszystkich jednakowo życzliwie. Lekarz powinien być dla pacjenta wsparciem i przyjacielem. I tak postępuje pani dr. Nigdy nie okazuje zniecierpliwienia i nie pomagał. Umie słuchać. Nie boi sie pytań. Chętnie na nie odpowiada. Dużo zdrowia dla. Pani doktor. Oby wiecej takich lekarzy.

Super sympatyczna, kompetentna, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Bardzo oddana swojej pracy i niesamowicie sympatyczna.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Gdynia"?

Beata Kwolek

Centrum Medyczne ''Kolejarz-Vita''