Joanna Pulkowska

Położna

Pani Joanna to nie tylko wspaniała położna, ale też ciepły i życzliwy człowiek. Doskonale poprowadziła mój poród sn, udzielając mi ogromnego wsparcia. Gdyby nie Pani Joanna, nie wiem, czy dałabym radę.

Cudowna kobieta, pracuje z powołania i bardzo pomaga przy porodzie. Przeprowadziła mnie przez cały poród i potrafiła wesprzeć nawet w krytycznej sytuacji. Pracy nie ma łatwej a wykonuje ją z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.

Super kompetentna i opanowana położna a przy tym bardzo ciepła osoba. Polecam wszystkim przyszłym mamom poród z panią Joasią.

Joasia to wspaniała położna -polecam! Jest połozną z dużym doswiadczeniem i ogromna wiedzą.Można na Niej polegać.

Joasia to wspaniała położna -polecam!
Jest połozną z dużym doswiadczeniem i ogromna wiedzą.Można na Niej polegać.

Ta kobieta to anioł!!!! Polecam ją każdej dziewczynie, która będzie rodzić w bielańskim. Dzięki niej urodziłam dziecko, które ważyło prawie 4200 bez znieczulenia i bez nacinania, a zaraz po porodzie mogłam normalnie funkcjonować, siedzieć, chodzić, zajmowac się moim maleństwem. Pani Joasia jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Dokładnie słucha rodzącej i stara się spełniać jej oczekiwania. Podczas porodu nie opuszczała mnie nawet na chwilę. Cały czas kontroluje stan dziecka, postępujące rozwarcie i natężenie skrczów. Zależy jej żeby pacjetnce było wygodnie i żeby mogła się czuć swobodnie, ale przy tym wszytskim mocno angażuje ją "pracy" - rodzenia dziecka. POLECAM!! POLECAM!!! POLECAM!!!
Po porodzie odwiedzała mnie na oddziale, a później (po powrocie do domu)dzowniła i pytała się o mnie i o dziecko.
Wiem,że kolejne dziecko też będę z nią rodzić. Nie wyobrażam sobie porodu bez Pani Joanny - ona jest po prostu cudowna!!!

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Dominika Herlenius-Sawicka

Gabinet lekarski