dr n. med. Joanna Reszke

Radioterapeuta

Lekarz pełen empatii z indywidualnym podejściem do pacjenta. Dziękuję losowi że trafiłam na paniaą doktor

Wspaniały lekarz, bezinteresowny i pełen empatii człowiek. To szczęście, że trafiliśmy z mamą do Pani Doktor!

Zgadzam się z opinia,ze Pani Doktor to „ziemski Anioł”.Wiedza i serce to atuty Wspaniałego lekarza ,a takim jest Pani Dokor.

Lekarz kompletny - pełen profesjonalizm zawodowy, wzorowe podejście do pacjenta. Wspaniały lekarz i człowiek o WIELKIM SERCU. Dziękuję

Jestem człowiekiem leciwym, w swoim życiu (zdrowotnym) spotykałem na ogół dobrych lekarzy.W Centrum trafiłem na doskonałego lekarza dr Joannę Reszke.W moim przekonaniu jest specjalistą najwyższej klasy.Od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie i przekonanie, że nowotwory można pomyślnie i skutecznie leczyć.Jako laik (medyczny)mogę powiedzieć, że dr Joanna posiada głęboką wiedzę o nowotworach i sposobach ich leczenie, imponuje znajomością najnowszych osiągnięć badawczych onkologii.Umiejętnie wykorzystuje posiadaną wiedzę z pożytkiem dla pacjenta.Podkreśla wkład w proces leczenia współdziałających z nią lekarzy, specjalistow i pielęgniarek.Przy tej okazji gratuluję wszystkim lekarzom i personelowi dobrze zorganizowanej i coraz lepiej funkcjonującej placówki.Dziękuję Pani dr.Joanno wdzięczny pacjent Witold z Rodziną

Pięć idealnie oszlifowanych Diamentów w jednym naszyjniku i to nie ukryte w sejfie,a publicznie lśniące.Profesjonalizm,Pogoda Ducha,Szczera chęć niesienia pomocy,Magnetyzm w połączeniu z Kobiecym Urokiem Daje Siłę i chce się Walczyć,Zyć! Po prostu Dr. Joanna daje jeszcze wiarę w Polską Służbę Zdrowia.Dla mnie jest przykładem lekarza z powołania

Takich lekarzy jak Pani doktor Reszke,nie spotykamy często,oni są jak anioły podnoszą nas jak upadamy.Ja spotkałam pierwszy raz takiego doktora jak Dr.Joanna Reszke serce na dłoni dla pacjentów.

Wspaniały lekarz ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Ma w sobie dużo ciepła i empatię, którą w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć u wypalonych pracą lekarzy. Leczyła mojego tatę. Była wsparciem nie tylko dla niego ale również dla nas. Pani Joanno dziękujemy!

bardzo miła, kompetentna, interesuje się chorobą od początkuw rozmowie bardzo przyjazna w jej towarzystwie i rozmowie czułem się o wiele lepiej niż u innych lekarzy,którzy traktowali mnie jak kolejny numer.

powiem krodko nie ma lepszego lekarza uratowala zycie mojej mamie bezinteresownie.