dr n. med. Joanna Różańska

2,9
2,6
2,9
2,7

Odradzam absolutnie USG w Sonomed Bandurskiego Szczecin. Przyszedłem na wizytę 13.11.2023r. z ogromnym bólem barku po upadku z wysokości. Umówiony na godzinę wszedłem po 40 minutach opóźnienia. Dr Różańska przeprowadziła badanie USG i stwierdziła, że wszystko jest prawidłowo oprócz zmian przeciążeniowych oraz konflikt barkowy. Na szczęście już wcześniej miałem umówiony rezonans (na który się czeka ponad 3 tyg). więc po 12 dniach ogromnego bólu udałem się na rezonans prywatnie. Okazało się, że mam zerwane całkowicie przyczepy ścięgna nadgrzebieniowego z retrakcją kikuta ponad 1,5cm. Jak można nie zauważyć zerwanego przyczepu? Co więcej napisałem reklamację i w odpowiedzi otrzymałem informacje - że Pani doktor ma 20 lat stażu i na pewno wszystko dobrze zrobiła. Odpowiedzi udzielił doktor, który nawet nie był ortopedą tylko specjalizuje się w chirurgii plastycznej. A na koniec SKANDALICZNIE insynuował, że prawdopodobnie zerwałem przyczepy po badaniu USG w ciągu 12 dni, które upłynęły do badania rezonansu. Zarzucanie kłamstwa i wybielanie błędu radiologa, który nie zauważył podstawowego urazu w tej okolicy ręki. NIE POLECAM !!!

Kilka lat temu, jak jeszcze pani dr Różańska pracowała w Medicus miałem wypadek, od chirurga dostałem skierowanie na USG brzucha, wykupiłem badanie u innej dr, która akurat tego dnia przyjmowała w Medicus, badanie i nic nie stwierdzono, z powrotem do chirurga ten trochę zirytowany i mówi, niech pan idzie do dr Różańskiej. Za 2 dni poszedłem i potem chodziłem, co roku na to USG brzucha do dr Różańskiej. Najlepiej iść mocno na czczo. Pierwszy raz jak dr dyktowała pomocy, co tam widzi to zrobiłem się blady aż dr mnie uspokoiła mówiąc, nie jest źle

Pani wykonywała u mnie badanie usg stawu skokowego. Badanie przeprowadzone niedbale, podejście do pacjenta okropne. Na prośbę o dotknięcie stopy usłyszałam, ze Pani 20 lat bada stopy i nie musi tego robić. Skonsultowałam wyniki z innym lekarzem i tam, gdzie Pani nie widziała problemu pod maszyna usg, Pan ortopeda manualnie sprawdzając wykrył duża nieprawidłowość, która potwierdził badaniem usg. Od razu podał leki. Nie polecam.

Nie polecam.

Nie polecam! Bardzo niekompetentna osoba! Potwierdziłem telefonicznie wizytę 1,5h wcześniej. Po zapłaceniu w rejestracji (Medicus) skierowano mnie do gabinetu. Kwitłem przed nim kilkanaście minut gdyż był zamknięty. Na wszelki wypadek wróciłem do rejestracji upewnić się czy nie pomyliłem numeru gabinetu. Zdziwiona Pani w rejestracji zaczęła sprawdzać czemu nie ma Pani doktor w gabinecie. Po dłuższym czasie udało się ustalić, że Pani doktor wyszła z gabinetu mimo umówionej wizyty... Miło się jechało kawał drogi do Pani doktor, nie mówiąc o kilku telefonach (rezerwacje terminu,potwierdzenia czy na pewno zostanę przyjęty).

Nie polecam! Bardzo niekompetentna osoba!

Potwierdziłem telefonicznie wizytę 1,5h wcześniej.
Po zapłaceniu w rejestracji (Medicus) skierowano mnie do gabinetu.
Kwitłem przed nim kilkanaście minut gdyż był zamknięty.

Bardzo solidna osoba, dogłębnie przeprowadziła badanie. Może nie jest w stanie w pełni określić sposobów leczenia, gdyż to leży w kompetencji innych lekarzy, jednak potrafi przeprowadzić trafną ocenę radiologiczną. Polecam

Doktor nie przyjmuje już pod tym adresem

Doktor nie przyjmuje już pod tym adresem

Polecam serdecznie , profesjonalnie , uważna , poświęciła mi dużo czasu niezwykła osoba