lekarz Joanna Rubinkiewicz-Wróbel

Pani doktor bardzo kompetentna, miła. Dokładnie bada,spokojnie tłumaczy objawy, sposób podjętego leczenia.Umawia na kontrolne wizyty aby ocenić skuteczność leczenia.Ceny przystępne. Podejście kompleksowe.Widać chęć pomocy ze strony lekarza. Polecam

Miła, uprzejma kobieta, profesjonalnie podchodzi do wykonywanego zawodu, dokładnie przeprowadza badanie. Stawia trafne diagnozy.

bardzo miła pani z podejściem do dzieci ,poświęciła mojej córce bardzo dużo czasu mimo to że była już po pracy zrobiła wszystko co mogła by pomóc mojemu dziecku. Jak najbardziej godna polecenia

Bardzo kompetentna,miła,wzbudzająca zaufanie.

Bardzo kompetentna,miła,wzbudzająca zaufanie.

Pani doktor bardzo kompetentna. Jak bada oko to nie tylko patrzy, ale także WIDZI. Wygląda jeszcze na to, że WIE co widzi. Obie zdolności to rzadkość w radomskiej okulistyce. Polecam.