lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryklek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk - zdjęcie profilowe

lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk

Psychiatra

Absolwentka Uniwersytetu Med. w Lublinie, w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Od 2010 r. pracuje w Szpitalu Nowowiejskim. Ma doświadczenie w pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Oddziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń oraz chorób psychicznych u dorosłych, w tym chorobami afektywnymi (depresją, manią), zaburzeniami lękowymi, psychozami oraz uzależnieniami (również po angielsku). Zdobyła doświadczenie akademickie i prowadz...

Polecam terapię u Pani doktor. Mi pomogła stanąć na nogi. Miałam silne stany lekowe, które dzięki spotkaniom i wskazówkom od Pani doktor udało się zwalczyć.

Miła, bardzo kompetentna i oddana lekarka. Czułam się zadbana i zaopiekowana. Pani doktor pomogła mi, wysłuchała, porozmawiała, zaordynowała leki. teraz jest dobrze, przychodzę na wizyty kontrolne i po leki. mogę polecić panią doktor

kompetentna i profesjonalna pani doktor. A przy okazji miła, tłumaczy wszystko objawy, leki. godna polecenia

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis