lekarz Joanna Salamon-Pandewa

Mało sympatyczna pani doktor, wręcz niemiła, zero empatii, brak profesjonalnego podejścia do pacjenta. Pani doktor zamiast przeprowadzić rzetelny wywiad i zbadać mnie podsumowała, że jestem za gruba gdyż nie wyglądam tak jak ona i że nic mi nie jest. Innym razem stwierdziła, że nie przyjmie mnie w przychodni mimo umówionej wizyty i mimo tego że czekalam na panią doktor ponad godzinę, bo nie opłaca się jej przyjeżdżać do jednej pacjentki. Dlatego nie polecam pani doktor.

Bardzo miła sympatyczna Pani polecam miła , konkretna i profesjonalna lekarz z sercem do swojego pacjenta . Gorąco polecam:)))

Mega miła Pani! Wszystko szybko i sprawnie. Rozładowuje kolejkę w poczekalni bez zbedznego gadania o pierdołach. Wysłuchuje pacjenta i za każdym razem dokładnie bada. Młoda i nie da się ukryć - seksowna - Pani doktor. Godna polecenia, kompetentna osoba.