Pani Joanna jest osobą sumienna i z wielką pasją wykonuje swoją pracę. Podczas ćwiczeń dostosowuje się do małego pacjenta, jego humoru czy samopoczucia, nie trzyma się mocno ustalonych ram czasowych tylko wie, kiedy dziecko potrzebuje chwili czasu, aby odpocząć. Pani Joanna rehabilitowała mojego synka przez rok, przez ten czas udało się nam "wyjść" z asymetrii. Pani Asia oprócz ćwiczeń w ośrodku pokazywała nam jak mamy ćwiczyć w domu i jak dbać o prawidłowy rozwój ruchowy naszego synka. Dawała dobre rady, do których się dostosowaliśmy. Pani Joanna jest wspaniałą fizjoterapeutką, która z uśmiechem podchodzi do swoich małych pacjentów :)

Widać że pani Joanna wykonuje swoją prace z pasja i zaangażowaniem. Jest świetna rehabilitantka, potrafi zbudować więź z pacjentem co powoduje iż moja córka na zajęcia jeździła z przyjemnością. Pełen profesjonalizm i przy tym mnóstwo ciepła i empatii. Z całego serca gorąco polecam!!!

Właściwy człowiek,na właściwym miejscu,super podejscie do moich dzieci,a pani Asia prowadzi rehabilitację z dwoma,wyjaśni wszelkie wątpliwości,oraz odpowie na wszystkie nurtujące pytania,jest cudowną,ciepłą osobą,moje dzieci ją uwielbiają.szczerze polecam,nie spotkałam lepszego fizjoterapeuty

Wiedza i doświadczenie w pracy z małym pacjentem to najważniejsze z zalet Pani Asi. Mieliśmy okazję korzystać z jej usług zarówno w przypadku córki i później synka, co najważniejsze z doskonałymi rezultatami. Świetne podejście do dzieci!

Pani Asia człowiek na właściwym miejscu. Do konca życia bede wdzieczna za rehabilitacje, pomoc, zaangażowanie w dążeniu do lepszej sprawności mojego dziecka. Rehabilitacja wykonywana z dużym zaangażowaniem i sercem. Super podejscie do dzieci. Dziękuję również za wsparcie które daje Pani nam rodzicom jak również za porady i instrukcje jak kąpać czy też podnosić dziecko zeby juz na tym etapie w zwykłych czynnosciach domowych wspomoc jego rozwoji rehabilitacje. Pozdrawiamy

Dzieki Pani Asi moj syn pozbyl sie napiecia miesniowego ze wzgledu na wczesne urodzenie. Fachowo podeszla do tematu, tlumaczyla jak cwiczyc z dzieckiem w domu i zawsze z usmiechem odpowiadała na kazde pytanie dotyczace postepow w rehabilitacji czy rozwoju. Godna polecenia z czystym sumieniem. Powinno byc woecej ludzi tak zaangazowanych w prace jak ona..

Pani Asia jest bardzo serdeczną i przemiłą osobą. Poświęca cały czas wizyty na ćwiczenia z dzieckiem, które pod wpływem jej dotyku uspokaja się i z przyjemnością poddaje ćwiczeniom.

Dziękujemy Pani Joanno za pomoc i profesjonalizm! Jesteśmy wdzięczni za usprawnianie naszego małego synka, miłą atmosferę i zaangażowanie! Polecamy!

Moje dziecko jeszcze nigdy nie wytrzymało na ćwiczeniach 40 minut, jest fachowo wyćwiczone a ja uzyskuje zawsze odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Pani Joanna jest rehabilitantem godnym polecenia i w pełni zaangażowana w pracę z dzieckiem. SERDECZNIE POLECAM!!!!

SERDECZNIE POLECAM!!!!

Oczekujemy więcej zaangażowania w pracy z pacjentem i chociaż 40 min ćwiczeń... :(