lekarz Joanna Sapieżko

Radiolog, USG

moge tylko powiedziec ze szczescie ze trafilam do pani dr.bardzo życiowa stanowcza ale zarazem miła osoba,rozumie pacjentów i nie ma obaw podczas badania ,przedemna dopiero poczatek drogi ale dziekuje pani dr,ze mnie przyjeła mimo małych problemow i dziekuje za okazane serce

Panią Dr Sapieżko polecił mi profesor, u którego leczę tarczycę - jako fachowca, który b. dokladnie zbada i b. szczegółowo opisze wynik badania. Byłam dzisiaj na USG piersi. Badanie było rzeczywiście dokładne, poprzedzone wywiadem i analizą poprzednich wyników. Pani Dr udzieliła wielu informacji, na temat jak powinnam postepować w moim przypadku. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, dużo się dowiedziałam; lekarz wzbudza zaufanie, jest kontaktowa, sympatyczna, a jednocześnie bardzo "profesjonalna". Polecam.

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Wspaniały, empatyczny człowiek,ale przede wszystkim rewelacyjny lekarz.Jestem pod opieką Pani dr od długiego czasu, mam pełne zaufanie do wiedzy i umiejętności.Polecam z całego serca!

Doskonały radiolog ultrasonografista. Pani doktor z dużym doświadczeniem, dokładna i rzeczowa, bardzo miła. Dzięki jej doskonałej diagnozie nadal żyję i wygrywam walkę z nowotworem.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Łódź"?

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88