dr n. med. Joanna Sawicka

Internista, Endokrynolog

Lekarz niekompetentny, nie zna swoich obowiązków i zarzuca pacjentowi, że zawraca mu czas.... Nieuprzejmy, nie mający czasu dla pacjenta.... Absolutnie NIE POLECAM !!!

Pani Doktor nie umie poświęcić czasu pacjentowi, nie rozmawia z nim. Na wizycie nie pyta się o samopoczucie, nie interesuje się pacjentem. Zdecydowanie NIE POLECAM

Zdecydowane nie tej Pani Doktor .. Nie uprzejmna żle zdiagnozowała chorobę .. NIE POLECAM

Bardzo szybka niemniej bardzo kompetentna Pani doktor. Trafne diagnozy i wzorowe prowadzenie pacjenta.Polecam

bardzo kompetentny lekarz. Zostałam trafnie zdiagnozowana i poddana leczeniu.

bardzo kompetentny lekarz. Zostałam trafnie zdiagnozowana i poddana leczeniu.

najlepszy lekarz, ktorego mialam. Pani doktor zawsze wyczerpujaco odpowiadala na wszelkie moje pytania, bylam pod Jej opieka kilka lat temu, ale nawet gdy po dwoch latach zadzwonilam, poznala mnie i uspokoila udzielajac porady telefonicznie. Wyjasnila mi na czym moja choroba polega i jaki to moze miec wplyw na moja przyszlosc. Jej podejscie i uwaga z jaka wysluchuje pacjenta wzbudza zaufanie i polecam ja kazdemu z problemami endokrynologicznymi. W temacie, w ktorym nie czula sie kompetentna, kierowala mnie do innego lekarza, wciaz pozostajac ze mna w kontakcie. Polecam z calego serca.

Polecam z calego serca.

Polecam Panią doktor jako endokrynologa... Dzięki niej udało mi się w końcu obniżyć TSH. Zawsze udzielała mi odpowiedzi na zadawane pytania.

odradzam ,pomimo wieku Pani doktor rozczarowalam się

odradzam ,pomimo wieku Pani doktor rozczarowalam się