mgr Joanna Skowron

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Pani Joanna to trzeci logopeda pracujący z moim dzieckiem (MPD). Mimo tego że nie jest neurologopedą jest logopedą z najbardziej pedagogicznym podejściem do dziecka. Już po paru miesiącach widoczne są efekty pracy, pracy, która przede wszystkim sprawia dziecku przyjemność i go nie zniechęca. Polecam i pozdrawiam. Kasia z Miłoszem

Pani Joanna prowadzi terapię mojego syna. Dokonała wnikliwej diagnozy, a ćwiczenia prowadzi za pomocą wielu gier, zabaw i zadań, które interesują dziecko. Jest bardzo miłą osobą i ma odpowiednie podejście do dziecka. Czas spędzony na wizycie w pełni wykorzystuje na pracę z dzieckiem oraz udziela rodzicowi wskazówek do pracy w domu.

udziela rodzicowi wskazówek do pracy w domu.

Pani Joanna Skowron wspaniale zajęła się moją córką. Ponieważ mieszkamy za granicą, spotykaliśmy się najpierw podczas naszych pobytów w Polsce. Potem, pani Joasia zaproponowała nam konwersacje przez Skype. Wszystkie polecone ćwiczenia, spotkania i rozmowy a przede wszystkim osobowość i zaangażowanie pani Joasi sprawiły, że moja córeczka szybko zrobiła postępy i zaczęła coraz ładniej mówić. Ja ogromnie się cieszę z uzyskanych wyników a moje dziecko bardzo chciałoby ponownie wrócić do pełnego kolorów gabinetu pani Joasi.

Pani Asia jest niezwykle kompetentnym logopedą o ogromnej wiedzy merytorycznej i dużym doświadczeniu zawodowym, a przy tym życzliwym i serdecznym. Jako początkujący logopeda ciągle towarzyszą mi w pracy wątpliwości i niepewność, wtedy zwracam się do pani Asi z prośbą o pomoc. Zawsze otrzymuję właściwe wskazówki, które wykorzystuję w terapii swoich pacjentów. Wszystkim rodzicom, których dzieci mają problem z wymową, z czystym sumieniem polecam usługi pani Asi Skowron.

Logopeda godny polecenia, szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem, uczy przez zabawę , wymagająca i konsekwentna w tym co robi

Wciąż poszukujesz "Logopeda Rydułtowy"?

Traugutta 261
44-280 Rydułtowy