lek. dent. Joanna Śliwińska

Niestety wiele sie zmieniło u tej pani. Chodziłam do niej kilka lat i chyba zachłannosc na pieniadze zrobiła swoje bo teraz kupuje tajtansze materiały. Plomby wypadaja po miesiacu a ona nie uwzglednia nawet reklamacji tylko trzeba płacic ponownie. A jak plomba wyleciała to kazała czekac miesiac na wizyte i nie było wazne ze nerw na wierzchu i boli. Nie polecam nikomu.

naprawde polecam fachowosc przy nie wysrubowanych cenach

naprawde polecam fachowosc przy nie wysrubowanych cenach

Zdecydowanie polecam! Jedyny dentysta, do którego nie boję się chodzić. Zmienił moje całkowite nastawienie do leczenie zębów. Od dwóch lat leczenie zębów to dla mnie przyjemność dzięki Pani doktor.

Zdecydowanie polecam! Jedyny dentysta, do którego nie boję się chodzić.
Zmienił moje całkowite nastawienie do leczenie zębów.
Od dwóch lat leczenie zębów to dla mnie przyjemność dzięki Pani doktor.

To najlepszy stomatolog, u którego miałam okazję się leczyć. Pani doktor to osoba niezwykle ciepła, sympatyczna, bardzo dokładna, niezwykle kompetentna. Wizyta w gabinecie Pani Doktor to żaden stres. Można siedzieć na fotelu i całkowicie zapomnieć o tym, że jest się u stomatologa. Serdecznie polecam!

Wspaniały lekarz, doskonałe podejście do pacjenta, zabieg całkowicie bezstresowy, polecam go również dla dzieci.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Sochaczew"?

Anna Świercz-Stępień

Chirurg stomatolog