dr n. med. Joanna Słonina

Radiolog

Dr nauk medycznych. Adiunkt w Klinice i Katedrze Radiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Dr Słonina jest ekspertem w dziedzinie badań piersi i tarczycy. Prowadzi liczne szkolenia dla lekarzy z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej piersi i tarczycy.

Super przychodnia i Super Specjalistka!!!Gabinet wyposażony w sprzęt najwyższej klasy. Niesamowicie przyjazna i ciepła atmosfera.Pani Dr ma "”złote ręce” Ela

Gdy jestem zmuszona iść do radiologa to się nie przejmuje bo wiem że Pani J. Słonina zajmie się mną bardzo dobrze. Bardzo czysty gabinet i estetycznie urządzony a ceny nie przyprawiają o ból głowy.

Bylam na wizycie pierwszy raz. Mila Pani i na 1 rzut oka bardzo kompetentna. Czysto, nowoczesnie, p. Joanna Słonina umie poswiecic bez watpienia swoja totalna uwage pacjentce. Polecam :)

Uprzejma ,wyrozumiała i bardzo dobry lekarz ze wspaniałym podejsciem do pacjentów. Oby było więcej takich lekarzy.Dziękuje i pozdrawiam .Aleksandra

Pełny profesjonalizm pani doktor Słoniny, doskonały kontakt z pacjentem, spokój, wyrozumiałość. Przed badaniem byłem pełen obaw. Dzięki cierpliwości Pani doktor badanie przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Gorąco polecam. Jacek

Mogę polecić z czystym sumieniem. Pani doktor Słonina doskonale zdiagnozowała moją chorobę. Dzięki temu szybko podjęłam leczenie. Bardzo dobry i uprzejmy człowiek.

Znakomita Pani doktor. Wystawiam opinię ,bo uważam,że zasługuje na jak najlepszą ocenę.Jeśli ja,lub ktoś z rodziny potrzebujemy pomocy radiologicznej -idziemy właśnie do niej bo mamy do pani dr Słoniny wieloletnie już zaufanie . Rekomendujemy ją :)

Kto szuka dobrej, mądrej, rzetelnej osoby od usg i rzetelnego opisu trafił w dziesiątkę!! Jestem zachwycona podejściem pani Dr Joanny do samego pacjenta w potrzebie. Dzięki !

DR J.Słonina to bardzo dobry lekarz, od lat zajmuje się mną. Nigdy mnie nie zawiodła, dlatego też duży Pozytyw za jej pracę i zaangażowanie.

Fachowe podejście do pacjenta,bardzo miła i sympatyczna. Trafna diagnoza. Do takiej pani doktor chce się iść.....