dr n. med. Joanna Słonina

Radiolog

Dr nauk medycznych. Adiunkt w Klinice i Katedrze Radiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Dr Słonina jest ekspertem w dziedzinie badań piersi i tarczycy. Prowadzi liczne szkolenia dla lekarzy z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej piersi i tarczycy.

Super przychodnia i Super Specjalistka!!!Gabinet wyposażony w sprzęt najwyższej klasy. Niesamowicie przyjazna i ciepła atmosfera.Pani Dr ma "”złote ręce” Ela

Gdy jestem zmuszona iść do radiologa to się nie przejmuje bo wiem że Pani J. Słonina zajmie się mną bardzo dobrze. Bardzo czysty gabinet i estetycznie urządzony a ceny nie przyprawiają o ból głowy.

Bylam na wizycie pierwszy raz. Mila Pani i na 1 rzut oka bardzo kompetentna. Czysto, nowoczesnie, p. Joanna Słonina umie poswiecic bez watpienia swoja totalna uwage pacjentce. Polecam :)

Uprzejma ,wyrozumiała i bardzo dobry lekarz ze wspaniałym podejsciem do pacjentów. Oby było więcej takich lekarzy.Dziękuje i pozdrawiam .Aleksandra

Pełny profesjonalizm pani doktor Słoniny, doskonały kontakt z pacjentem, spokój, wyrozumiałość. Przed badaniem byłem pełen obaw. Dzięki cierpliwości Pani doktor badanie przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Gorąco polecam. Jacek

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39