lekarz Joanna Słowińska

Polecam z całego serca Panią Doktor . Przyjęła Nas o późnej godzinie , kiedy żaden inny lekarz nie chciał Nas przyjąć . Leczenie bardzo dobrze i szczegółowo rozpisane , a przede wszystkim mocno trafione bo szybko była poprawa zdrowia synka . Pani Doktor jest bardzo miłą , troskliwą osobą , której pomoc nie kończy się jak w większości gabinetów po zamknięciu drzwi , a co najważniejsze ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta.

W teleturniejach lepsza niż w leczeniu, zleca mnóstwo badań, w czasie choroby nie leczy tylko rozkłada ręce. Szkoda że w naszym mieście nie ma lekarza specjalisty tylko trzeba szukać dalej pomocy. Szkoda czasu na wizyty u tej Pani.

Bardzo rzeczowa Pani Doktor. Nie rozumiem opini nehatywnej że zlecila duzo badań. To chyba dobrze... Starała sie znaleźć przyczynę. Chyba że ktos woli jak mu się wróży z fusów. czy hest uszczypliwa? Osobiscie nie doświadczyłem ale my zawsze mamy aktualne wyniki badań i nie mamy problemu. Wywiad tez bez zastrzeżeń. A to czy była w tv? Tez ja widziałem i podziwiam wiedzę. Nie wiem skad takie opinie? Zazdrość?

Leczy moje wnuczęta z dużym zaangazowaniem

Leczy moje wnuczęta z dużym zaangazowaniem

Zetknęłam się z tą Panią jako nefrologiem. U mnie niestety nie rozpoznała choroby. Zleciła masę badań, z których nic nie wyniknęło. Czasami za bardzo uszczypliwa. Za to bardzo medialna (widziałam ją w kilku teleturniejach w TV).